Abonament dla seniora

Abonament dla seniora

Trudno dziś znaleźć osobę bez telefonu komórkowego. Ze smartfona korzystają obecnie niemal wszyscy, już od najmłodszych lat. Po telefony komórkowe sięgają również seniorzy. Nic dziwnego – to w końcu najlepszy i najprostszy sposób na utrzymanie kontaktu z bliskimi. Jednak sam telefon nie wystarczy. Żeby móc dzwonić i korzystać z internetu, trzeba wybrać odpowiednią ofertę. Jaki abonament telefoniczny będzie najlepszy dla seniora?

Artykuł sponsorowany Orange

Abonament dla seniora od Orange – który wybrać?

Orange ma 3 Plany abonamentowe do wyboru: S, M i L. Który z nich będzie najlepszy dla seniora? Wszystko zależy od tego, jak dużo internetu będzie potrzebował. W Planie S, użytkownicy otrzymują do wykorzystania 30 GB internetu, w Planie M – 140 GB, a w Planie L aż 600 GB. Już Plan S w większości przypadków może okazać się wystarczający. 30 GB to na tyle dużo, że bez problemu wystarczy nie tylko na sprawdzenie poczty, czy korzystanie z komunikatorów, ale też pozwoli na swobodne odtwarzanie treści wideo.

Orange – abonament dla seniora bez limitów

We wszystkich Planach abonamentowych od Orange, klienci otrzymują dostęp do nielimitowanych usług, a dokładniej mogą korzystać z nielimitowanych:

  • rozmów z numerami komórkowymi i stacjonarnymi (zarówno w Polsce, jak i w roamingu na terenie Unii Europejskiej),
  • SMS-ów i MMS-ów (zarówno w Polsce, jak i w roamingu na terenie Unii Europejskiej).

Tym samym, seniorzy nie muszą się ograniczać, jeśli chodzi o rozmowy, jak i SMS-y wymieniane z bliskimi.

Abonament dla seniora – jak z niego skorzystać?

Senior, który zdecyduje się skorzystać z abonamentu w Orange, może to zrobić na kilka sposobów.

  • Pierwszy sposób to zakup nowego numeru. Można to łatwo zrobić za pośrednictwem tej strony: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy.
  • Drugi sposób to przeniesienie numeru z innej sieci do Orange na abonament. To dobra opcja dla wszystkich, którzy nie chcą pozbywać się obecnego numeru. Można przenieść zarówno numer na kartę, jak i na abonament.
  • Trzeci sposób to przeniesienie numeru z Orange na kartę do Orange na abonament.

Telefon dla seniora w Orange na abonament

W Orange na abonament można podpisać umowę bez telefonu lub wybrać ofertę z telefonem. Ta druga opcja umożliwia zakup smartfona w atrakcyjnej cenie. Kwota zakupu jest podzielona na wygodne raty 0%, które są doliczane do comiesięcznego abonamentu.

Abonament dla seniora w Orange to idealna opcja dla starszych osób, które nie chcą tracić kontaktu z bliskimi. Niezależnie od wybranego Planu, seniorzy mogą korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów, a tym samym, zawsze mieć kontakt z rodziną.

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds