Aleja Rocka symfonicznie – międzynarodowe przedstawienie w udziałem gwiazd [Zniżka dla GRUP SENIORALNYCH]

Aleja Rocka symfonicznie – międzynarodowe przedstawienie w udziałem gwiazd [Zniżka dla GRUP SENIORALNYCH]

Cudowny spektakl, który łączy w sobie efekty świetlne i dźwiękowe, budzi wiele pozytywnych emocji i zostaje w pamięci widza na długo. Już niebawem odbędzie się trasa Alei Rocka, która odwiedzi cały kraj. Na scenie występują utalentowani artyści z całego świata oraz doskonale znany w Polsce zespół Żuki. To przedstawienie zachwyci publiczność wyjątkową interpretacją największych światowych przebojów i pozwoli uczestnikom włączyć się w ten niesamowity występ!

Materiały reklamowe Agencji Brussa

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Uczta dla uszu i oczu

Aleja Rocka jest wspaniałym widowiskiem, w którego trakcie można podziwiać występy utalentowanych artystów z różnych części świata. Na jednej scenie spotykają się soliści, chór, orkiestra symfoniczna i tancerze z Ukrainy. To przedsięwzięcie nie tylko muzyczne – publiczność jest zachwycona nadzwyczajną oprawą wizualną Alei Rocka. Widzów porywa do zabawy show uświetnione nowoczesnymi wizualnymi efektami specjalnymi, które opierają się na grze światłem. To widowisko wywołuje na publiczności cały wachlarz emocji – będzie wesoło, nostalgicznie, widowiskowo, a nawet wzruszająco. Artyści tworzą na scenie wyjątkowy kolektyw, a dźwięki instrumentów, śpiew wokalistów i chóru oraz taniec połączony z efektami wizualnymi wspaniale się dopełniają i są prawdziwym ukojeniem dla każdego miłośnika sztuki.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Aranżacje najsłynniejszych rockowych przebojów

Spektakl Aleja Rocka stanowi pewnego rodzaju powrót do młodości, ponieważ przypomina widzom największe gwiazdy muzyki sprzed kilkudziesięciu lat. Publiczność wspaniale bawi się podczas wykonywania przez artystów ponadczasowych przebojów zespołu The Beatles. Ważnym elementem tego widowiska są niezapomniane hity Tiny Turner. Miłośnicy cięższych brzmień zakochają się w oryginalnych aranżacjach piosenek stworzonych przez Led Zeppelin, czy AC/DC.

Na scenie usłyszymy hity Roda Stewarta, Boba Dylana, Deep Purple, Aerosmith oraz Evanescence. Aleja Rocka Symfonicznie pozwala słuchaczom wzruszyć się podczas cudownej piosenki o miłości „Shallow”, która jest najnowszym utworem wykonywanym przez artystów. Jedną z największych ozdób tego spektaklu są ciekawe aranżacje kompozycji stworzonych przez słynną grupę rockową Queen. Widzowie będą mieli okazję zaśpiewać wraz z uzdolnionymi wykonawcami słowa piosenek „We will rock You”, czy „We Are The Champions”.

Jubileusz zespołu Żuki podczas trasy Aleja Rocka

Na scenie Alei Rocka Symfonicznie można podziwiać znany i lubiany zespół Żuki. Ta wspaniała grupa muzyczna niedawno występowała na uroczystej inauguracji poznańskich dni seniora. Żuki zyskały dużą popularność dzięki wykonywaniu coverów najsłynniejszych piosenek formacji The Beatles. Podczas trasy Aleja Rocka artyści pochodzący z Bydgoszczy będą obchodzić wyjątkowy jubileusz. Muzycy świętują 35 lat wspólnych występów na deskach. Żuki to jedna z największych gwiazd widowiska Aleja Rocka Symfonicznie. Muzycy wykonujący znane covery podczas długiej kariery zagrali wiele koncertów poza granicami Polski. Na swoim koncie mają występy w USA, Libanie oraz Wielkiej Brytanii. Zespół z Bydgoszczy w przeszłości był supportem Electric Light Orchestry, The Troggs oraz wielu innych znanych wykonawców.

Aleja Rocka Symfonicznie – opinie

Aleja Rocka Symfonicznie po raz kolejny wyrusza w trasę po Polsce. To widowisko gościło już na krajowych scenach. Wyjątkowe aranżacje największych światowych przebojów niezmiennie budzą wiele pozytywnych emocji. Publiczność docenia idealnie dobrany repertuar i zwraca uwagę na niezapomniane wrażenia, które towarzyszyły każdemu oglądającemu i słuchającemu tych wyjątkowych interpretacji. Artyści odtwarzający piosenki i tancerze to profesjonaliści, których talent dostrzega każda osoba, zasiadająca na widowni.

Wykonawcy podczas każdego spektaklu zadziwiają swoją energią i stawiają na spontaniczny kontakt z publicznością. Słuchacze szczególnie chwalą zespół Żuki, który specjalizuje się w wykonywaniu piosenek brytyjskiej grupy The Beatles. Wspaniałe dopełnienie aranżacji stanowią cudowne występy tancerzy i tancerek z Ukrainy. Widzowie zgodnie twierdzą, że spektakl stanowi niezapomniane widowisko i z radością polecają udział w tym wydarzeniu swoim znajomym.

Aleja Rocka Symfonicznie – terminy

Trasa Aleja Rocka rozpoczyna się w połowie listopada 2022 roku. Widowisko będzie się odbywać w największych polskich miastach, a także w kilku mniejszych miejscowościach. Artyści wystąpią między innymi w Częstochowie, Poznaniu, Warszawie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Olsztynie oraz Krakowie.

Aleja Rocka Symfonicznie – zniżka dla grup senioralnych!

Organizatorzy Alei Rocka Symfonicznie przygotowali specjalne zniżki dla Grup Senioralnych. Osoby zrzeszone między innymi w klubach seniora lub uniwersytetach trzeciego wieku otrzymają atrakcyjne rabaty podczas zakupu biletów. Więcej przydatnych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 737 567 014.

Bilety można nabyć w kasach instytucji, które goszczą tych artystów lub za pośrednictwem internetu. Pełna trasa koncertowa i możliwość zakupienia biletów online znajduje się na stronach: www.kupbilecik.pl, ebilet.pl, biletyna.plOrganizator Agencja Brussa, e-mail: info@agencjabrussa.pl


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również:

Kulturalna jesień [Zniżka dla GRUP SENIORALNYCH na 3 wydarzenia]

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds