BIBLIA AUDIO. Superprodukcja

BIBLIA AUDIO to więcej niż Biblia do słuchania, to największe słuchowisko radiowe w Europie, w którym aktorzy grają poszczególne role, a wszystko zanurzone jest w nowoczesnej ścieżce dźwiękowej. Autorzy tworząc „film bez obrazu” wiedzieli, że muszą zadbać o każdy detal, o każdy dźwięk.

Założeniem było przeniesienie słuchacza do źródła, w sam środek opowiadanych historii, dlatego tła dźwiękowe nagrano w Izraelu. Słuchowisko powstało w oparciu o BIBLIĘ TYSIĄCLECIA (1965 wyd. V), a jej treść została wiernie oddana, nie usunięto niczego! W nagraniach wzięło udział blisko 500 osób, w tym takie gwiazdy jak Jerzy Trela, Anna Dymna, Krzysztof Globisz, Franciszek Pieczka, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski, Jan Englert, Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Robert Więckiewicz, Kinga Preis, Edyta Olszówka, Małgorzata Kożuchowska i wielu innych. Hasło, które przyświecało autorom, to usłysz czego nie przeczytasz – mówi Krzysztof Czeczot pomysłodawca i realizator projektu BIBLIA AUDIO, aktor, dramaturg i reżyser.

BIBLIA AUDIO skłania do zadumy i refleksji, może służyć do samodzielnych rozważań, modlitwy, wspólnotowych spotkań, a także w edukacji i kulturze.

Biblię Audio na pendrive we wersji prezentowej można zakupić TUTAJ

Piękny PREZENT i wysyłka w 48h!

Dostępna jest w wielu wariantach (CD, PENDRIVE, APLIKACJA NA IPHONE’A i ANDROID).

STARY I NOWY TESTAMENT CD BOX, PENDRIVE, WINYL
BIBLIA AUDIO KIDS KOMPLET CD BOX, PENDRIVE
BIBLIA AUDIO i BIBLIA AUDIO KIDS NA IPHONE’A i NA ANDROIDA

 

ZESTAW RODZINNY:

BIBLIA AUDIO + BIBLIA AUDIO KIDS

 

 

Zapraszamy do sklepu internetowego www.sklep.bibliaaudio.pl

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds