Festiwal Artystów ulicznych rusza we Wrocławiu, i inne atrakcje

Festiwal Artystów ulicznych rusza we Wrocławiu, i inne atrakcje

Busker (ang. grajek) to osoba, która występuje dla przechodniów za datki do kapelusza.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Busker Bus

Busker

przystanek Busker

Na wrocławskim Rynku zostaną rozstawione słupki z takim logo.

Na tych przystankach będą prezentowali swój program uliczni artyści. Pełny program występów znajdziecie tutaj . Iluzjoniści, żonglerzy i oczywiście muzyka. Jednak wiecie o tym zapewne, że uliczni artyści to wolne duchy. Nie po to wybrali taki styl życia, by patrzeć bez przerwy na zegar. Wiec nie możecie być zawiedzeni, kiedy będą zmiany w programie. Pamiętajcie także, że za te godziny ćwiczeń, za radość z oglądania należy wrzucić im do kapelusza jakiś datek. Dzielenie się pieniędzmi z artystami jest ogromnym zaszczytem, nie żałuj także oklasków i o uśmiechu. Baw się razem z artystami ulicznymi.

Festiwal BuskerBus organizowany jest przez Małgorzatę Węglarz we współpracy z miastami-gospodarzami i Stowarzyszeniem Promocji Artystów Ulicznych Dundun.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

FETA

Gdy zgłodniejecie lub zaschnie w gardle, to tuż niedaleko na Nowym Targu stoją stragany z serami i winem. Już od piątku możecie próbować i kupować co też wytworzyli nasi dolnośląscy i nie tylko producenci. To ciekawe doświadczenie i smaki zdecydowanie inne od tych ze supermarketów. Oczywiście można także spacerować tam i z powrotem między Nowym Targiem a Rynkiem. Spacer to samo zdrowie. Na Nowym Targu kuszą wina cypryjskie i nasze rodzime rzemieślnicze piwa.

Reklama Jesienny Rejs Seniora

Magnolia

Tak to już jest, że do organizowania wolnego czasu we Wrocławiu włączyły się centra handlowe. W Magnolii w sobotę będzie piknik rodzinny.

Od 10:00 do 15:00 na placu przed Magnolia Park od ulicy Legnickiej lub w razie niepogody wewnątrz centrum będzie sporo atrakcji. Zaplanowano także animacje, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, pokazy baniek i gigantyczne kolorowanki. Na dzieci czekać będzie także zdrowa przekąska.

Spektakl „Bukiet Talentów” w wykonaniu Teatru Kultureska zaplanowano od 12:00 do 13:00.

Patronat medialny Patronat medialny Telefon Zaufania

Bolesławiec

Jeśli jednak wolicie pojeździć sobie po Dolnym Śląsku, to akurat w ten weekend w Bolesławcu odbywa się Święto Ceramiki. Tutaj znajdziecie wszystkie niezbędne informacje jak dojechać do centrum wydarzeń i na koncerty.

 

Piwko, złocisty trunek ma swoje święto

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds

Zamów prenumeratę!


This will close in 0 seconds