CASTING dla singli 60+!

Trwa casting dla singli 60+. Telewizja Polska szuka seniorów do nowego programu! Jeżeli wciąż czekasz na swoje 5 minut sławy, może to jest ten moment! „Sanatorium Miłości” prowadzony przez znaną z programu „Rolnik szuka żony” Martę Manowską w telewizji już po nowym roku.

Casting dla singli 60+, Sanatorium Miłości Poszukujemy bohaterów programu: seniorów, którzy chcą ruszyć z nami w fantastyczną podróż i przeżyć przygodę – pełen atrakcji i niespodzianek pobyt w atrakcyjnym sanatorium – zachęca Paulina Braun prowadząca casting do najnowszego programu TVP.

Jeśli jesteś pełnym życia seniorem – nie pozostajesz w stałym związku, np. małżeńskim, i chcesz zostać gwiazdą nowego programu Telewizji Polskiej – zgłoś się już dziś! Zdjęcia ruszają już pod koniec listopada.

KONTAKT: Paulina Braun, tel. 507 291 154, e-mail: paulinabraun@gmail.com

Casting do „Sanatorium miłości” – jak zgłosić się do 2. edycji?

Zdjęcie, krótki opis swojej osoby oraz numer telefonu wysyłajcie na adres: sanatoriummilosci@tvp.pl. Druga edycja zagości na antenie w styczniu 2020 roku.

POWODZENIA!!!

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds