Centrum Inicjatyw Senioralnych ogłasza Kulinarny Konkurs WE LOVE EATING. ROZSMAKUJ SIĘ W ZDROWIU!

Centrum Inicjatyw Senioralnych ogłasza Kulinarny Konkurs WE LOVE EATING. ROZSMAKUJ SIĘ W ZDROWIU!

Jednym z sześciu haseł realizowanej przez CentrumIS kampanii We Love Eating. Rozsmakuj się w zdrowiu jest „Radość spożywania kolorowych warzyw i owoców”. W związku z tym CentrumIS zaprasza do udziału w konkursie, w którym można podzielić się ulubionym kolorowym przepisem wykorzystującym te składniki lub przesłać fotografię przedstawiającą kolorowe owocowe lub warzywne lub                                                                      owocowo-warzywne danie.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie www.we-love-eating.eu/pl lub w Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mickiewicza 9a). Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń! Konkurs potrwa do końca roku, a już w styczniu Komisja Konkursowa złożona ze specjalistów i specjalistek wchodzących w skład Lokalnej Grupy Promującej Projekt WLE wyłoni laureatów.

Nagrody
Pierwsze miejsce w kategorii „Fotografia kulinarna”: książka „Szkoła na widelcu. Najlepsze przepisy dla całej rodziny” autorstwa Grzegorza Łapanowskiego (premiera książki 19 listopada!), zaproszenie na bezpłatną konsultację dietetyczną w poradni „Mój Dietetyk” oraz zestaw gadżetów związanych z kampanią WLE (karty do gry, przypinki i magnesy).
Drugie miejsce w kategorii „Fotografia kulinarna”: książka „Kuchnia domowa, czyli synowa kontra teściowa. Polskie przepisy” autorstwa Doroty Dardzińskiej oraz zestaw gadżetów związanych z kampanią WLE (karty do gry, przypinki i magnesy).
Trzecie miejsce w kategorii „Fotografia kulinarna”: „Kuchnia wegetariańska. Polskie przepisy” autorstwa Katarzyna Rozmysłowicz oraz zestaw gadżetów związanych z kampanią WLE (karty do gry, przypinki i magnesy).
Wyróżnienie w kategorii „Fotografia kulinarna”: zestaw gadżetów związanych z kampanią WLE (karty do gry, przypinki i magnesy).
Nagrody ufundowała Grupa Wydawnicza Publicat S.A.

Zgłoszenia
Zgłoszenia konkursowe prosimy przesyłać na adres ul. Mickiewicza 9a, 60-833 Poznań lub maria.sitarska@centrumis.pl.

Źródło: Czerwony Portfelik Senior, wydanie: Poznań grudzień 2014 – styczeń 2015

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds