„Chora na siebie” rewelacyjna tragikomedia – w kinach od 3 lutego [ZWIASTUN]

„Chora na siebie” rewelacyjna tragikomedia – w kinach od 3 lutego [ZWIASTUN]

Fabularny debiut norweskiego reżysera Kristoffera Borgli został uznany jedną z największych rewelacji ostatniego festiwalu w Cannes. Za „Chora na siebie” odpowiedzialni są ci sami producenci, którzy stoją za sukcesem obsypanego nagrodami „Najgorszego człowieka na świecie”. W roli głównej wystąpiła olśniewająca Kristine Kujath Thora.

Materiał reklamowy Aurora Films

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

„Chora na siebie” przezabawna tragikomedia

Przezabawna tragikomedia Chora na siebie jest do bólu prawdziwą opowieścią o tym, jak daleko jesteśmy w stanie posunąć się, by zostać dostrzeżonym i być w centrum uwagi. Historia szczególnie aktualna w dobie ekspansji mediów społecznościowych oraz Internetu.

W roli Signe, tytułowej chorej na siebie, występuje wschodząca gwiazda skandynawskiego kina Kristine Kujath Thorp. Znana polskiej publiczności z filmu „Ninjababy”, który już od pierwszego lutego dostępny będzie na polskich platformach vod: Premiery Canal+, Mojeekino.pl, Kinopodranarami.pl oraz nowe horyzonty.pl.

„Chora na siebie” fabuła

Na pierwszy rzut oka Signe i Thomas wydają się idealną parą. Młodzi, inteligentni, z szerokimi horyzontami oraz niebanalnym gustem. Pozory jednak mylą, bo ich relacja, zamiast wzajemnego wsparcia, oparta jest w dużej mierze na niezdrowej rywalizacji, a kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje jedynie to, które z nich ma większe ego.

Kiedy mężczyzna, będący aspirującym artystą, odnosi niespodziewany sukces, równowaga w związku zostaje zachwiana. Signe nie może pogodzić się z faktem, że światła reflektorów skupione są teraz wyłącznie na jej partnerze.

Zdesperowana, celowo nadużywa niebezpiecznych farmaceutyków, co błyskawicznie odbija się nie tylko na jej zdrowiu, ale i wyglądzie. Czym jednak jest odrobina (?) cierpienia w porównaniu ze współczuciem oraz uwagą, które znowu może w pełni na sobie skupiać?

Chora na siebie  [zwiastun]

Film „Chora na siebie” będzie można oglądać w kinach całej Polski już od 3 lutego.

Cykl Kino dla seniora

Cykl promujący kinematografię wśród seniorów to inicjatywa Gazety Senior oraz Aurora Films. Chcemy w ten sposób wyróżnić widzów powyżej 60 roku życia, którzy są świadomymi i wrażliwymi odbiorcami sztuki filmowej.

Kino dla seniora konkursy

W ramach Kina dla senior organizujemy konkursy, w którym można zdobyć podwójne zaproszenie na polecane produkcje do Kina we Wrocławiu. Zachęcamy do śledzenia portalu GazetaSenior.pl i Facebooka.

Artykuł Partnerski


Jeśli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Kino dla seniora. Sprawdź, co polecaliśmy.

„Lunana. Szkoła na końcu świata” przeurocza historia i kandydat do Oskara. W kinach od 13 stycznia [ZWIASTUN]

„NA PEŁNY ETAT” w kinach od 25 listopada [ZWIASTUN]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds