Co tu po nas zostanie. Barbara Rybałtowska. Książka na lato!

„Saga Bez pożegnania”, którą Barbara Rybałtowska zaczęła pisać w latach 60. – zachęcona do tego przez samego Jana Brzechwę – to napisana ujmującym, ciepłym językiem historia matki i córki, kobiet niezwykłych, na tle burzliwych dziejów Polski XX wieku.

Barbara Rybałtowska. Co tu po nas zostanie. Pomimo tragicznych zdarzeń, które są ich udziałem, udaje im się przeżyć, zachować radość życia i… o wiele więcej. To historia, która chwyta za serce i – jak powiedział reżyser „Nocy i dni” Jerzy Antczak – to gotowy scenariusz filmowy.
Losy Kasi i Zofii śledzimy od czasów II wojny światowej, teraz dowiemy się jak potoczyło się życie rodziny Kalczyńskich w latach 2003 – 2018, gdyż właśnie ukazał się ostatni tom tej sagi – „Co tu po nas zostanie”. Historia, która poruszyła serca czytelników w całej Polsce, znajdzie swój wielki finał! Jest to opowieść o miłości i sile ducha, a także o przemijaniu i wdzięczności za to, co przynosi los. O tym, że zarówno w czasach wojny jak i pokoju najważniejsza jest rodzina i bliscy.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds