Co tu po nas zostanie. Barbara Rybałtowska. Książka na lato!

„Saga Bez pożegnania”, którą Barbara Rybałtowska zaczęła pisać w latach 60. – zachęcona do tego przez samego Jana Brzechwę – to napisana ujmującym, ciepłym językiem historia matki i córki, kobiet niezwykłych, na tle burzliwych dziejów Polski XX wieku.

Barbara Rybałtowska. Co tu po nas zostanie.Pomimo tragicznych zdarzeń, które są ich udziałem, udaje im się przeżyć, zachować radość życia i… o wiele więcej. To historia, która chwyta za serce i – jak powiedział reżyser „Nocy i dni” Jerzy Antczak – to gotowy scenariusz filmowy.
Losy Kasi i Zofii śledzimy od czasów II wojny światowej, teraz dowiemy się jak potoczyło się życie rodziny Kalczyńskich w latach 2003 – 2018, gdyż właśnie ukazał się ostatni tom tej sagi – „Co tu po nas zostanie”. Historia, która poruszyła serca czytelników w całej Polsce, znajdzie swój wielki finał! Jest to opowieść o miłości i sile ducha, a także o przemijaniu i wdzięczności za to, co przynosi los. O tym, że zarówno w czasach wojny jak i pokoju najważniejsza jest rodzina i bliscy.

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.