Bezpieczna i komfortowa kąpiel bez destrukcji łazienki już w jeden dzień! Dołącz do ponad 1000 osób, które zamontowały drzwiczki do wanny

Bezpieczna i komfortowa kąpiel bez destrukcji łazienki już w jeden dzień! Dołącz do ponad 1000 osób, które zamontowały drzwiczki do wanny

Wraz z wiekiem życie stawia przed nami wiele wyzwań, w tym utratę sprawności fizycznej. Dla osób starszych jednym z głównych problemów jest trudność w korzystaniu z codziennych udogodnień, takich jak kąpiel. Jednak dzięki innowacyjnym Drzwiczkom OBD seniorzy mogą teraz cieszyć się bezpieczną i wygodną kąpielą bez konieczności drogiego remontu.

Materiał reklamowy Drzwiczki Ortopedyczne OBD

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Dla kogo przeznaczone są Drzwiczki OBD?

Drzwiczki Ortopedyczne do wanny, znane jako Drzwiczki OBD, to odpowiedź na potrzeby seniorów, osób z niepełnosprawnością i ograniczeniami ruchowymi. To proste, a zarazem przełomowe rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z wanny osobom, dla których wejście do niej może być trudne lub wręcz niemożliwe. Drzwiczki OBD są rozwiązaniem dla osób w każdym wieku, które doświadczają trudności z pokonywaniem progu wanny lub w ogóle nie mogą do niej wejść.

Dlaczego Drzwiczki OBD są idealnym rozwiązaniem?

Drzwiczki OBD stanowią idealne rozwiązanie dla osób starszych i niepełnosprawnych, którzy potrzebują bezproblemowego i taniego rozwiązania. Jednym z kluczowych atutów drzwiczek OBD jest ich uniwersalność. Posiadają one opatentowany system zamknięcia wykonany ze stali nierdzewnej, co sprawia, że można je zamontować do każdej wanny. To oznacza, że nie trzeba wymieniać całej wanny na specjalny i drogi model dedykowany osobom starszym czy z niepełnosprawnością. Dzięki temu rozwiązaniu, osoby korzystające z drzwiczek OBD mogą zaoszczędzić, jak i zachować swoją ulubioną wannę, co ma duże znaczenie dla komfortu i satysfakcji z korzystania z kąpieli.

Bezpieczeństwo i trwałość to kluczowe aspekty, na które zwracają uwagę seniorzy i ich opiekunowie. Drzwiczki OBD wykonane są z wodoszczelnych materiałów, co daje pewność, że woda nie przedostanie się na podłogę łazienki. Aby dodatkowo potwierdzić jakość produktu, producent udziela aż 5-letniej gwarancji na wodoszczelność drzwiczek. Dzięki temu można korzystać z kąpieli w pełni bez obaw o zalanie łazienki.

Drzwiczki OBD to oszczędność czasu i pieniędzy

Seniora w czerwonym kostiumie kąpie się w wannie z drzwiczkami OBD

Montaż drzwiczek OBD jest niezwykle szybki i efektywny. Cały proces trwa jedynie 4 godziny, w przeciwieństwie do remontu łazienki, który wymaga wielu tygodni prac. Montaż drzwiczek OBD pozwoli Ci korzystać z bezpiecznej kąpieli już w ciągu jednego dnia za jedyne 3 499 zł, a w tej cenie jest również dojazd montażysty. Warto zaznaczyć, że firma nie pobiera zaliczek. Montaż Drzwiczek OBD to oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy, bez konieczności burzenia kafelków czy prac hydraulicznych. Jako dowód na wysoką jakość Drzwiczek OBD, firma oferuje 5-letnią gwarancję na produkt oraz montaż. To dodatkowe zabezpieczenie, które zapewnia spokój ducha i pewność, że inwestujesz w trwałe rozwiązanie.

Drzwiczki OBD i ich recepta na sukces: polecenia i opinie klientów

Firma Drzwiczki OBD to firma rodzinna i zespół tzw. złotych rączek z wieloletnim doświadczeniem w montażu drzwiczek OBD. Z ponad 1000 udanymi instalacjami możesz być pewien, że jesteś w dobrych rękach.

Drzwiczki OBD zdążyły zjednać sobie grono wiernych fanów. Polecają je lekarze ortopedzi swoim pacjentom jako skuteczne rozwiązanie ich problemów z poruszaniem się. Firma Drzwiczki OBD może poszczycić się również ocenami klientów w wyszukiwarce Google wynoszącymi aż 5.0. To niezwykle wysoka ocena, która potwierdza niezawodność, profesjonalizm i jakość usług. –  Jesteśmy dumni z tego, co robimy i cieszymy się, że możemy pomóc poprawić jakość życia naszych klientów. Komfort i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas priorytetem. – mówi Mateusz Lasek.  A seniorzy oraz ich opiekunowie chętnie dzielą się opiniami w Internecie, co stanowi najlepszy dowód na to, jak drzwiczki OBD wpłynęły na ich życie. Wybraliśmy zaledwie kilka opinii zadowolonych klientów.

Opinia od Ani: „Polecam firmę, bardzo sprawne zamówienie, wszystko czytelne i wyjaśnione, zamontowane szybko drzwiczki również sprawują się świetnie. To był strzał w dziesiątkę. Po kilku miesięcznym użytkowaniu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nic się nie dzieje i bardzo łatwo utrzymać czystość. Polecam osobom po operacji stawu biodrowego, kiedy nie jest możliwe podnoszenie nóg wyżej. Bardzo ułatwia życie. Polecam z całego serca”.

Opinia od klienta z Warszawy: „ (…) montaż drzwiczek OBD w starej żeliwnej wannie z lat 70. w wąskiej łazience w bloku, by ułatwić kąpiel mojej 90-letniej mamie. Dzięki temu nie trzeba było wymieniać wanny. Montaż przebiegł sprawnie w ciągu 4 godzin. Drzwiczki są szczelne i estetyczne. Polecam to rozwiązanie i firmę”.

Opinia od wdzięcznego klienta: „Najwspanialsza firma pełna empatii i zrozumienia sytuacji. Przyspieszyła montaż, a fachowość wykonania była na najwyższym poziomie. Montażysta był pomocny przy założeniu dodatkowych udogodnień dla osoby potrzebującej. Co podkreślę: firma była pełna empatii, zrozumienia choroby i potrzeby szybkiego działania. Dziękuję za pomoc mamie”.

Drzwiczki OBD  [kontakt]

Drzwiczki OBD to innowacyjne rozwiązanie, które skutecznie rozwiązuje problemy seniorów i osób niepełnosprawnych w łazience. To szybki, bezinwazyjny montaż, który pozwala zachować ulubioną wannę, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze. Dzięki wodoszczelnym materiałom i 5-letniej gwarancji korzystanie z kąpieli staje się bezpieczne i komfortowe.

Jeśli jesteś zainteresowany zamontowaniem drzwiczek Ortopedycznych OBD w swojej łazience, nie zwlekaj! Skontaktuj się z firmą Drzwiczki OBD już dziś [kontakt TUTAJ], a eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, dostosują montaż do Twoich potrzeb i umożliwią Ci cieszenie się bezpieczną kąpielą bez żadnych ograniczeń.


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Drzwiczki ortopedyczne OBD do wanny, rozwiązanie które pomogło setkom seniorów. Jak to działa? Ile to kosztuje?

 

 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds