Dwa filmowe festiwale. Darmowe wejściówki

Dwa filmowe festiwale. Darmowe wejściówki

Dwa festiwale. Festiwal Aktorstwa Filmowego m. Tadeusza Szymkowa i Festiwal Reżyserii Filmowej już od 7 sierpnia we Wrocławiu.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Znani z ekranu

Jeśli lubicie spotykać się z aktorami i reżyserami, to te dwa festiwale są idealną po temu okazją. W drugim tygodniu sierpnia do Wrocławia zjadą reżyserzy i aktorzy, by spotkać się z publicznością i fanami. Kto przyjedzie sprawdzicie sobie w programie tutaj . Ciekawie zapowiada się w niedzielę wieczór wspomnień, będą anegdoty o tych aktorach, których już wśród nas nie ma.

Reklama Reklama SU Bałtyk

8 tysięcy wejściówek

festiwale

plakat

Jeśli lubicie wybrać się do kina za darmo, to wystarczy bilety i zaproszenia wystać sobie w kolejce. Jak zapewnia Stanisław Dzierniejko, dyrektor festiwali, do rozdania jest 8 tysięcy wejściówek.

Spektakle filmowe i warsztaty będą miały miejsce w OH Kino w Arkadach Wrocławskich.

Obie gale w Hali Stulecia.

Reklama Reklama PolisyTravel

Platynowy Szczeniak

W zacnym gronie znajdą się tegoroczni laureaci Platynowego Szczeniaka. Do tej pory to wyróżnienie otrzymali Anna Dymna, Jan Englert, Katarzyna Figura, Janusz Gajos, Krystyna Janda, Dorota Kolak, Maja Komorowska, Marek Kondrat, Barbara Krafftówna, Olgierd Łukaszewicz, Jan Nowicki, Daniel Olbrychski, Anna Seniuk, Andrzej Seweryn, Beata Tyszkiewicz, Robert Więckiewicz, Zbigniew Zamachowski, Magdalena Zawadzka.

W sprawie tegorocznych laureatów decyzja już zapadła. Na gali będzie można zrobić zdjęcia ze statuetką Grażynie Szapołowskiej i Andrzejowi Chyrze.

Zaproszenie na festiwale

Tutaj możecie zobaczyć zaproszenie na festiwale wygłoszone przez dyrektora festiwali Stanisława Dzierniejkę. Już czujecie się zaproszeni? Świetnie. Teraz tylko trzeba zdobyć bilety na seanse i zaproszenia na galę. Wszystko do zdobycia od godziny 12:00 w dniu 31 lipca w Oh Kino. Dla mniej zorientowanych Oh Kino mieści się w Centrum Handlowym  Arkady Wrocławskie ul, Powstańców Śląskich 2-4.

Gala zakończenia

Na gali zakończenia festiwali będą wręczane nagrody Złotych Szczeniaków, Platynowych Szczeniaków, Złotego Dzika. Już wiemy, że Kryształowego Dzika otrzyma Juliusz Machulski. Kto otrzyma nagrodę im. Piotra Machalicy, dowiemy się dopiero 12 sierpnia.

Ciekawie zapowiada się spotkanie autorskie w dniu 9 sierpnia o 20:00 ze Stanisławem Dzierniejko w Joyinn Aparthotel ulica Włodkowica 16. Dyrektor festiwali  będzie prezentował i podpisywał swoją nową książkę pełną anegdot o aktorach. Wybierzcie się, warto.

A może wolicie muzeum?

“Galeria Mody”. Przewrotny tytuł wystawy

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds