Dzień Babci i Dziadka w Galerii Przymorze – 25 stycznia 2020

Dzień Babci i Dziadka w Galerii Przymorze – 25 stycznia 2020

Zbliża się święto naszych kochanych Dziadków! Z tej okazji już w tę sobotę Galeria Przymorze przygotowała tematyczne zajęcia i atrakcje. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty, konsultacje okulistyczne, a także pamiątkową sesję zdjęciową wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

25 stycznia w strefie coworkingowej na I. piętrze odbędą się darmowe warsztaty z obsługi smartfonów prowadzone przez Fundację Nie Lada Historia. W godzinach 12:00 – 17:00 instruktorzy będą zapoznawać uczestników z popularnymi aplikacjami, takimi jak Facebook, Skype, czy WhatsApp, a także przeprowadzą indywidualne konsultacje. Misją szkoleń jest ułatwienie seniorom komunikacji z najbliższymi. Hasło, które towarzyszy szkoleniom brzmi „Bądź w kontakcie z rodziną!”.

Tego dnia będzie można wykonać również bezpłatne badanie, na którym specjaliści dobiorą uczestnikom odpowiednie szkła do okularów. Galeria Przymorze przygotowała specjalne zniżki do salonów optycznych Vision Express i Ocular Canada. Strefa badań i konsultacji znajdować się będzie w strefie coworkingowej na I piętrze.

Zapraszamy również po pamiątkowe zdjęcie w wersji elektronicznej wykonane na tle kolorowej ścianki przez profesjonalnego fotografa, którym można będzie się pochwalić w mediach społecznościowych.

Spędź wyjątkowy czas ze swoim Dziadkiem i Babcią w Galerii Przymorze!

Galeria Przymorze, 25 stycznia – nie może Cię tu zabraknąć! Dzień Babci i Dziadka w Galerii Przymorze

 

Artykuł sponsorowany

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds