Takiej historii o wampirach jeszcze nie było! Film „Humanitarna wampirzyca…” w  kinach od 5 lipca

Takiej historii o wampirach jeszcze nie było! Film „Humanitarna wampirzyca…” w kinach od 5 lipca

Takiej historii o wampirach jeszcze nie było! „Humanitarna wampirzyca poszukuje osób chcących popełnić samobójstwo” to wyjątkowy film, który łączy w sobie kino wampiryczne, opowieść o blaskach i cieniach dojrzewania oraz mroczną komedię. 

Debiut kanadyjskiej reżyserki Ariane Louis-Seize, doceniony na wielu międzynarodowych festiwalach, zdobył już 19 nagród i ponad 20 nominacji, w tym aż 4 statuetki na ubiegłorocznym MFF w Wenecji.

To oryginalna i intrygująca historia, która zrodziła się z osobistych lęków autorki związanych ze śmiercią. Film idealny dla seniorów i ich wnuków, którzy lubią niebanalne opowieści. W kinach od 5 lipca 2024!

Materiał reklamowy Aurora Films

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

„Humanitarna wampirzyca … ” fabuła

Mogłoby się wydawać, że pochodząca z Quebecu Sasha (w tej roli nagradzana Sara Montpetit) to nastolatka, która zmaga się z typowymi dla tego wieku problemami. Nic bardziej mylnego, a to dlatego, że bohaterka jest… młodą wampirzycą. W dodatku nad wyraz empatyczną i wrażliwą, a tym samym niegotową na to, by dla zaspokojenia głodu wgryzać się w ludzkie tętnice.

Dziewczyna stanowi spory zawód dla swoich najbliższych, którzy poza wampirycznym sekretem prowadzą bardzo spokojne, ułożone i nierzucające się w oczy życie. Brak instynktu oraz zdolności do polowania sprawia, że jedyną krew, jaką Sasha jest w stanie wypić, to ta z plastikowych torebek w lodówce. Kiedy zirytowani rodzice odcinają jej to źródło, życie Sashy jest zagrożone. Wkrótce dziewczyna poznaje jednak Paula, samotnego nastolatka ze skłonnościami samobójczymi, który w imię rodzącej się pomiędzy nimi przyjaźni jest w stanie oddać życie, byle tylko uratować bohaterkę.

„Humanitarna wampirzyca poszukuje osób chcących popełnić samobójstwo” zwiastun [VIDEO]

W kinach od 5 lipca br.

Kino dla seniora  wspólne wyjście do kina

W ramach „Kina dla seniora” organizujemy konkursy i wspólne wyjścia do Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Można zdobyć podwójne zaproszenie na polecane produkcje. Zachęcamy do śledzenia portalu GazetaSenior.pl i Facebooka, gdzie informujemy o akcjach i wydarzeniach specjalnych.


Jeżeli interesuje Cię kino dla seniora, zapisz się do Newslettera Gazety Senior Zapisz się do Newslettera


 

Film „Tylko my dwoje” historia ofiar przemocy domowej [w kinach od 21 czerwca]

CATEGORIES
Share This