Bohaterowie książki „Lato do wynajęcia” Karoliny Wilczyńskiej – seniorzy tacy jak my

Bohaterowie książki „Lato do wynajęcia” Karoliny Wilczyńskiej – seniorzy tacy jak my

Jeśli szukasz idealnej lektury na wakacje, mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję. „Lato do wynajęcia” Karoliny Wilczyńskiej wydawnictwa Czwarta Strona to książka, która zarówno Cię wzruszy, jak i rozbawi. Jej bohaterowie to przebojowi seniorzy, z którymi miło spędzisz czas! O czym opowiada ta powieść i jakich emocji dostarcza? Przeczytaj poniżej!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

O czym opowiada „Lato do wynajęcia” Karoliny Wilczyńskiej?

Bohaterami książki Karoliny Wilczyńskiej „Lato do wynajęcia” są absolwenci uniwersytetu trzeciego wieku: Melania, Wiesława, Irena, Kazimierz i Józef. Nadchodzące lato nie napawa ich optymizmem. Zajęcia na uniwersytecie były dla tej grupy seniorów nie tylko okazją do nauki, ale i ciekawą rozrywką. Zaczynają więc szukać sposobu, aby wypełnić nadmiar wolnego czasu. To właśnie wtedy jeden z nich proponuje, by dać ogłoszenie o babciach i dziadkach do wynajęcia. Choć początkowo grupa jest sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, szybko przekonuje się, że może być to nowy, ekscytujący etap w życiu, a jednocześnie ciekawa przygoda. Przebojowi seniorzy oferują więc swój czas, doświadczenie życiowe, mądre rady i chęć opieki. Czy znajdą się chętni, by wypożyczyć bohaterów „Lata do wynajęcia”?

Czy „Lato do wynajęcia” Karoliny Wilczyńskiej to książka dla mnie?

„Lato do wynajęcia” autorstwa Karoliny Wilczyńskiej jest powieścią ciepłą i pełną pozytywnych emocji. Sprawdzi się jako sposób na oderwanie od rzeczywistości, swoich problemów i codziennych trosk. „Lato do wynajęcia” to książka dla Ciebie, jeśli:

  • lubisz lekkie, obyczajowe historie;
  • szukasz idealnej powieści na wakacje;
  • interesują Cię rodzinne i bliskie życiu opowieści.

Książkę możesz zamówić już teraz w księgarni Wydaje nam się.

Bohaterowie książki „Lato do wynajęcia” – seniorzy tacy jak my

Karolina Wilczyńska w swojej książce wykreowała bohaterów, którzy mają zwyczajne problemy i zmartwienia, smutki i radości. Każdy z nich ma swoje bogate życiowe doświadczenie. Samotne macierzyństwo, lata w wojsku, praca w dziennikarstwie, nieudane małżeństwo i wiele innych. Babcie i dziadkowie do wynajęcia mogą więc podzielić się licznymi opowieściami i dać wiele mądrych rad. A komu będą ich udzielać? Na ogłoszenie odpowiedzą rodziny potrzebujące pomocy w opiece nad dziećmi, dotrzymaniu towarzystwa innym seniorom, czy zajęciu się czworonogami. Każdy z seniorów będzie miał zapewnione „lato do wynajęcia” pełne wrażeń!

Sposób na samotność

Seniorzy z książki Karoliny Wilczyńskiej to osoby, które starają się wypełnić swój czas. Już dawno przeszli na emeryturę i zakończyli kariery zawodowe. Również i ich potomstwo nie potrzebuje ich opieki tak często. Dlatego też szukają zajęć, towarzystwa i rozrywek, by spędzać czas produktywnie, czuć się potrzebni, a jednocześnie móc się rozwijać. Uniwersytet trzeciego wieku jest więc idealnym rozwiązaniem dla seniorów z „Lata do wynajęcia”. Jednak również i rok akademicki dobiega końca. Perspektywa wolnych dwóch miesięcy nie wygląda zachęcająco. Długie dni, upały i nadmiar wolnego czasu sprawiają, że seniorzy szybko znajdują sposób, by nie czuć się samotni. Choć ich pomysł początkowo wydaje się kontrowersyjny, okazuje się strzałem w dziesiątkę. Babcie i dziadkowie nie tylko wypełniają swój czas, ale i wiele podarowują swoim podopiecznym. Ich cenne rady, lata doświadczeń, a także dobre serca sprawiają, że rodziny, które ich wynajęły, otrzymały naprawdę cenny wakacyjny czas.

„Lato do wynajęcia” – zabierz książkę na wakacje

Powieść obyczajowa „Lato do wynajęcia” Karoliny Wilczyńskiej to książka, która świetnie sprawdzi się jako wakacyjna lektura. Zabierz ją ze sobą do pociągu, samochodu lub samolotu. Z pewnością przyjemnie będzie się ją czytać zarówno na plaży, w otoczeniu gór, jak i w przydomowym ogrodzie. Letnia atmosfera książki sprawia, że to idealna lektura na wakacje. Jej bohaterowie natomiast zapewnią Ci doskonałą rozrywkę!

Karolina Wilczyńska – autorka, która opisuje prawdziwe uczucia

Karolina-Wilczyńska-pisarka

Karolina Wilczyńska

Karolina Wilczyńska doskonale rozumie kobiece emocje i bardzo naturalnie przedstawia je w swoich historiach. Najbardziej inspiruje ją prawdziwe życie. Dlatego też kreowani przez nią bohaterowie zawsze wydają się bliscy i znajomi. Oprócz fenomenalnego „Lata do wynajęcia” na swoim koncie ma takie serie, jak: Stacja Jagodno; Rok na Kwiatowej; Ja, Kobieta. Jej powieści obyczajowe pokochały tysiące czytelniczek. Poznaj książki autorki i daj się wciągnąć w historie, które napisało życie!

„Lato do wynajęcia” Karoliny Wilczyńskiej możesz zamówić na stronie Wydaje nam się. Książkę znajdziesz także w swojej ulubionej księgarni.

Artykuł Partnerski


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds