Gawędy o wilkach i innych zwierzętach Marcina Kostrzyńskiego

Gawędy o wilkach i innych zwierzętach Marcina Kostrzyńskiego

Tak pięknie i wzruszająco o polskich zwierzętach jeszcze nikt nie pisał! Polecamy: „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach” Marcina Kostrzyńskiego.

Wychowany w rodzinie myśliwych nie wyobrażał sobie życia bez polowań, dopóki nie zrozumiał, że euforia po strzale jest radością z zabójstwa. Strzelbę zamienił na aparat fotograficzny, a jego miejscem na ziemi stał się drewniany dom w środku lasu, do którego zaprosił potrzebujące pomocy zwierzęta. Zyskał sympatię milionów Polaków, gdy udało mu się wyrwać z rąk myśliwych rannego w wypadku wilka i uratować mu życie.

✔ Przeczytaj również: Gazeta Senior poleca książki 

Do jakiej zabawy małym wilczkom był potrzebny kabel USB? Czym posmarować kamerę, aby zrobić idealne ujęcie uroczej lisiej rodzinie? Jak rozrabiał dziczy Gang Krzywego Ryjka? Ile czasu potrzeba, żeby pozyskać zaufanie jeleni?

Gawędy o wilkach i innych zwierzętach Marcina Kostrzyńskiego to nie tylko zabawne i pełne nadziei historie, które z zapartym tchem przeczytają zarówno dorośli, jak i starsze dzieci. To także przykład wielkiej miłości do polskiej przyrody i przejmujący apel o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa.

Polecamy również: 

“Wyspa kobiet morza” Lisy See autorki bestsellerów NYT

Zjadaczka grzechów. Jedna z najbardziej oczekiwanych książek 2020 roku

Washington Black POWIEŚĆ. Jedna z ulubionych książek Baracka Obamy

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds