Gazeta Senior lutowy numer 2/2020

Lutowy numer Gazety Senior poświęcamy leczeniu w uzdrowisku, czy sanatoriom. Choć jak mówi Eleonora Dworak, autorka książki „Miłość w Sanatorium”, to temat na kilka powieści. 

Bohaterki Sanatorium Miłości

Nie mogło zabraknąć w takim wydaniu rozmowy z bohaterkami programu „Sanatorium Miłości”. Od czasu emisji pierwszego odcinka ich życie zmieniło się nie do poznania. Więcej szczegółów zdradzają w szczerej rozmowie pt. Zmienić w Polsce spojrzenie na seniorów: Joanna, Małgosia, Walentyna, Teresa, Nina i Wiesia.

Miłość w Sanatorium – dziennik Kuracjuszki. Książka Eleonory Dworak

Zaczęła pisać na emeryturze, choć z wykształcenia jest malarką. Wprowadza w swoje powieści trochę autobiograficznych wątków, ale publikuje pod pseudonimem. W końcówce roku wyszła jej książka „Miłość w sanatorium”. Polecamy rozmowę o późnym pisaniu i fragment książki. Zapowiada się interesująco.

Sanatoryjny niezbędnik

Wyjazd do sanatorium to wyzwanie pod wieloma względami, ale przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. Jak przygotować się mentalnie do tego sprawdzianu naszych możliwości podpowiada zaprawiona w sanatoryjnych pobytach Joanna Ciechanowska-Barnuś. Autorka Seniorałek w Nowym Roku w nowej odsłonie!

Kompendium wiedzy o wyjazdach do sanatorium na NFZ w 2020

19 lipca 2019 r. weszły w życie nowe regulacje dotyczące kierowania na leczenie uzdrowiskowe lub rehabilitację uzdrowiskową. O czym musisz wiedzieć, jeśli chcesz jechać do sanatorium na NFZ? Ile kosztuje sanatorium na NFZ? Za co NFZ nie płaci? Ile czeka się na sanatorium? Gdzie sprawdzić kolejkę? I wiele innych ważnych informacji zebranych w jednym materiale i już dziś opublikowanych pod linkiem: https://www.gazetasenior.pl/sanatorium Zapamiętajcie go, ponieważ pod nim zawsze znajdziecie aktualne informacje i zapowiedź zmian dot. leczenia uzdrowiskowego.

A jeżeli 30 miesięcy oczekiwania to dla Was trochę za długo, odsyłamy do licznych, ciekawych ofert prozdrowotnych turnusów w sam raz na kieszeń emeryta.

Ponadto aktualne wyzwania – koronawirus i Kampania NIC PRZEZ TELEFON, reportaż Andrzeja Wasilewskiego ze Strzałkowa i Drezdenka i wiele innych.

Gazeta Senior luty 2020 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Sprawdź również więcej wydań Gazety Senior! KLIKNIJ TUTAJ

Prenumerata Gazety Senior na 2020 r. z dostawą do skrzynki pocztowej, więcej na temat TUTAJ

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds