Gazeta Senior wydanie czerwiec 6/2020

Życie w pandemii odcięło nas od wielu aktywności, ale szybko nauczyliśmy się odnajdywać małe radości w nowej, skromniejszej codzienności. Idzie nam naprawdę świetnie! 

Gazeta Senior wydanie czerwiec 2020

Gotowanie i czytanie stało się tym, co robić można w czasie społecznej izolacji i dystansowania się. W najnowszym numerze przedstawiamy, jak te proste czynności zamienić w źródło zdrowia i naturalnej odporności oraz radości nie tylko dla nas samych. Przepisy Barbary Czaykowskiej-Kłoś to prawdziwa poezja, nie tylko smaku. Polecam gorąco rozmowę z Mikołajem Choroszyńskim psychodietetykiem. To świeże spojrzenie na talerz seniora i choroby dietozależne takie jak…alzheimer. Prezentujemy piramidę żywienia seniora oraz antyranking diet!

Czytanie, odkrywanie starych i nowych pozycji dla siebie i dla innych można robić zawsze i pomimo sytuacji. Jadwiga Kwiek w ABC Psychologii dla seniorów podsumowuje, dlaczego czytanie jest tak ważne dla naszego rozwoju, a grupa Cafe UTW pokazuje, jak w praktyce dyskutuje o książkach online.

Jak sięgnąć po jeszcze więcej ciekawych materiałów w e-wydaniu Gazety Senior

Pod każdym artykułem polecamy dodatkowe, ciekawe materiały zamieszczając link do strony internetowej, kanału na You Tubie lub artykułu na GazetaSenior.pl. Zamieszczone w e-wydaniu linki przenoszą bezpośrednio do polecanych materiałów, wystarczy kliknąć, aby zapoznać się z dodatkowymi treściami. Zachęcamy do korzystania z tego ułatwienia.

W wydaniu nie zabrakło krzyżówki.

Zapraszamy na stronę główną Gazety Senior codziennie. Tu publikujemy na bieżąco. Sprawdź >> 

AZETA SENIOR maj 2020 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior wydanie czerwiec 06/2020

Gazeta Senior wydanie czerwiec 06/2020

Sprawdź >> również więcej wydań Gazety Senior! KLIKNIJ TUTAJ


Zapisz się do Newslettera Gazety Senior, a otrzymasz na swój adres e-mailowy zbiór najciekawszych artykułów publikowanych w serwisie GazetaSenior.pl Zapisz się do Newslettera


Prenumerata Gazety Senior na 2020 r. z dostawą do skrzynki pocztowej, więcej na temat TUTAJ

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds