Jak bezpiecznie umówić się do fryzjera lub kosmetyczki?

Jak bezpiecznie umówić się do fryzjera lub kosmetyczki?

Bez szukania przez kilka godzin w Internecie. Bez konieczności telefonowania z pytaniami o wolny termin i cenę. Bez wychodzenia z domu. Zobacz, jak szybko i prosto znajdziesz potrzebną Ci usługę i umówisz się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania na szybki termin.

Zadbana głowa to jedna z wielu potrzeb seniorek i seniorów. Zamknięcie salonów fryzjerskich w czasie pandemii spowodowało obniżenie jakości życia także w tej sferze –  dbałości o swój wygląd i efektu w postaci dobrego samopoczucia. Obecnie branże fryzjerska i kosmetyczna wróciły już do prowadzenia działalności, choć z dużymi obostrzeniami, obejmującymi wysoki rygor bezpieczeństwa sanitarnego.

Zaczął się natomiast problem z zarezerwowaniem bliskiego terminu. Gdzie go znaleźć, jak szukać, który salon wybrać? Z pomocą przychodzi portal moment.pl. Jego ogólnopolski zasięg pozwala znaleźć sprawdzonego fryzjera online czy najlepszą kosmetyczkę w mieście.

Znajduje się w nim baza salonów i gabinetów z branży hair&beauty (z ang. włosy i piękno). Dzięki dokładnemu i zaawansowanemu systemowi wyszukiwania błyskawicznie i bez najmniejszego problemu odnajdziemy interesującą nas ofertę. Wyszukiwarka nie tylko wskaże nam fryzjera czy kosmetyczkę w bliskiej odległości od naszego domu, ale także wyświetli wolne terminy, a po dokonaniu rezerwacji przypomni o zbliżającej się wizycie.

Umawiać można się zarówno przez stronę internetową: https://www.moment.pl, jak i przez aplikację mobilną. W sklepie Google pobierzemy aplikację: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.moment.mobile&hl=pl

Jak to wygląda w praktyce?

Skorzystaliśmy z wyszukiwania przez stronę internetową. Naszej redaktorce zależało na strzyżeniu z modelowaniem. Wpisała lokalizację (wyszukiwarka sama podpowiada miasto i dzielnicę), z kategorii usług wybrała fryzjerstwo, a potem konkretną usługę (strzyżenie). Po wyświetleniu wielu salonów w swojej okolicy przejrzała ich ofertę, a następnie wybrała interesującego ją fryzjera. Posiłkowała się zarówno opiniami, które również znajdziemy na moment.pl, czasem wykonania usługi (świetna opcja, zwłaszcza dla zabieganych) oraz, co naturalne, ceną. Gdy była już pewna swojego wyboru wybrała datę i godzinę wizyty. A wszystko to w trzech, prostych krokach. Bez konieczności wyszukiwania fryzjerów w internecie, potem wyszukiwania opinii o nich, stron internetowych salonów, telefonów z pytaniami o wolny termin, o cenę… Sami wiecie, ile czasu tracimy często na takie poszukiwania.

Moment.pl sam przypomni Ci o wizycie

Mało tego! Korzystając z aplikacji nie musimy nawet zapisywać terminu wizyty w salonie fryzjerskim czy kosmetycznym, bo aplikacja sama nam o nim przypomni, a w razie konieczności pozwoli na szybką zmianę terminu! Ten autorski system wspiera zarówno nas, klientów, jak i ułatwia organizację terminarza właścicielom salonów.

Co ważne, rezerwować wizyty możemy przez całą dobę. Wygodne, szybkie i łatwe w obsłudze rozwiązanie, a dodatkowo bezkosztowe. Nie trzeba umawiać się telefonicznie ani osobiście, co w dobie pandemii staje się szczególnie ryzykowne. Rezerwacja przez moment.pl to obecnie najbardziej bezpieczna forma umawiania wizyt, dzięki której również salony mają wszystko pod kontrolą.

Znalezienie dobrego fryzjera w okolicy sprawia Ci trudności? Szukasz kosmetyczki online albo gabinetu masażu czy porady dietetyka i nie wiesz, który salon, gabinet wybrać? Wejdź na moment.pl, oszczędzając swój czas i pieniądze. Rezerwacja wybranej usługi nie zajmie Ci nie więcej niż kilkanaście sekund.

A już niedługo na portalu znajdziemy także porady i wskazówki dotyczące urody i zdrowego, pięknego stylu życia.

Artykuł sponsorowany

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds