Gazeta Senior wydanie grudzień 12/2021

Grudniowe wydanie „Gazety Senior” rozpoczynamy najnowszymi propozycjami muzycznymi i książkowymi od Ewy Bem i Elżbiety Śnieżkowskiej-Bielak – autorki książek wydanych w serii „Biblioteka Seniora”. 

Gazeta Senior grudzień 2021 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior grudzień 2021 (nr 12/2021)

Gazeta Senior grudzień 2021 (nr 12/2021)

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Biblioteka Seniora –  seria książek oraz audiobooków

Jej wyjątkowość polega na tym, że zarówno poruszana tematyka, układ graficzny tekstu, jak i wielkość czcionki są tak dobrane, by czytanie było dla seniorów prawdziwą przyjemnością. W serii ukazały się: „Przebudzeni”, „Weronika”, „Odlot motyla”. Zapraszamy do lektury i rozmowy z autorką.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

V Kongres Gospodarki Senioralnej

Trwa V Kongres Gospodarki Senioralnej (24-25 listopada br. online, wciąż można dołączyć!). Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest „Różnorodność wieku – dialog pokoleń”. Organizatorzy zadbali o ciekawych gości z kraju i zagranicy. Wydarzenie jest bezpłatne dla każdego uczestnika. Program, szczegóły i jak dołączyć? TUTAJ.

Czas grudniowego świętowania

Zbliża się czas grudniowego świętowania, to świetna okazji do ucztowania, zabawy i zakupów. Podpowiadamy, jak to zrobić z głową, ale nie zapominamy o opiekunach rodzinnych seniorów, którzy są zagrożeni wypaleniem i depresją, szczególnie w tym trudnym czasie końca roku. Psycholog Jadwiga Kwiek podaje 10 sprawdzonych sposobów na dobry odpoczynek.

Co jeszcze w numerze?

Ponadto zapraszamy także na drugi odcinek kursu pisania z Kasią Bulicz-Kasprzak. Obalamy mity i stereotypy dot. kobiecej seksualności. Publikujemy najważniejsze informacje z zakresu prawa i przepisów dot. seniorów oraz komentarz do aktualnej sytuacji społecznej, ekonomicznej i politycznej redaktorów „Gazety Senior”.

I wiele, wiele innych.

Kolejny numer “Gazety Senior” ukaże się już 15 grudnia.

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior na 2022!

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, MOPS’u, apteki, sanatorium, hotelu, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 99 zł za 6 miesięcy. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

Linda Matus
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds