Przesyłki kurierskie – wygodne  i praktyczne rozwiązanie

Przesyłki kurierskie – wygodne i praktyczne rozwiązanie

Coraz więcej osób korzysta z przesyłek kurierskich. Jest to wygodny i ekonomiczny sposób na dostarczenie różnorodnych rzeczy bez konieczności samodzielnego transportu. Ceny oferowane przez różnorodnych przewoźników są wyjątkowo korzystne, a za pośrednictwem strony GlobKurier.pl, przesyłki będą wyjątkowe opłacalne. Na co warto zwrócić uwagę nadając swoją paczkę? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Przesyłka kurierska krajowa czy zagraniczna – wybierz swojego ulubionego przewoźnika

Strona GlobKurier.pl to platforma transportowa zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców, którzy mogą nadać swoje przesyłki kurierskie w wyjątkowo atrakcyjnych ofertach cenowych. W zależności od miejsca dostarczenia, do naszego wyboru pozostaje wiele firm kurierskich. Przeważnie nasz wybór determinuje przede wszystkim cena usługi. Do naszej dyspozycji pozostają takie firmy przewozowe jak: InPost, DPD, UPS, FedEx, Orlen paczka, Raben, DHL czy Hellmann.

Przesyłki kurierskie i ich ceny

Przesyłki kurierskie nadane za pośrednictwem platformy potrafią mieć nawet do 70% niższą cenę, niż w przypadku zakupu usługi bezpośrednio u przewoźnika. Nie dziwi zatem, że strona GlobKurier.pl cieszy się z roku na rok coraz większą popularność oraz uznaniem.

Przede wszystkim jednak wycena przesyłek kurierskich zależy od ich wymiarów, wagi, rodzajów transportu, a także miejsca dostarczenia. Przesyłki zagraniczne, do USA, Kanady, będą droższe od przesyłki do Niemiec czy na terenie kraju. Co więcej, transport drogowy, który potrwa dłużej niż transport lotniczy, również będzie tańszy. Przesyłki kurierskie można wysłać na wiele sposobów, a metodę należy dopasować do indywidualnych preferencji naszego portfela.

Co bardzo ważne, przede wszystkim dla przesyłki kurierskiej zagranicznej, platforma uwzględnia skomplikowane wzory wag wolumetrycznych paczek niestandardowych, co wiąże się z możliwością obniżenia cen wysyłek kurierskich oraz paletowych.

Przesyłki kurierskie – zamów usługę już w minutę!

Odwiedź platformę i nadaj przesyłki kurierskie szybko i tanio. Określ miejsce nadania, wymiary i wagę swojej paczki. Wybierz kuriera z listy przedstawionych ofert i zamów usługę transportową. Oczekuj na kuriera pod wskazanym przez siebie adresie a później śledź drogę swojej paczki.

Przesyłki kurierskie to codzienność, z której korzysta większość z nas. Warto wygenerować oszczędności na wysyłanych paczkach, by móc przeznaczyć pieniądze na kolejną wysyłkę krajową bądź zagraniczną. Przekonaj się osobiście, jakie to proste!

Artykuł partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds