Gazeta Senior wydanie lipiec 7/2020

Po przerwie wywołanej koronawirusem wracamy z pogodnym, wakacyjnym numerem, który otwiera rozmowa z Jerzym Skoczylasem. A gdzie dokładnie teraz dociera Gazeta Senior, sprawdzicie na jej łamach, lista placówek na str. 19

Gazeta Senior lipcowy numer. Sprawdź online >>

Śmiech to lek dostępny bez recepty! Tak brzmi tytuł jednego z artykułów oraz nasze motto. Skąd ten pomysł? Branżowe przykazanie powiada, że dobra wiadomość to zła wiadomość. Niestety te złe informacje są chętniej czytane i klikane. Wystrzegajcie się ich i ograniczcie do najważniejszych faktów oraz zaleceń. A w tym numerze poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy zgłębić tajemnice śmiechoterapii. To nie żart. Kto jako pierwszy zastosował śmiechoterapię? Czy jej działanie jest naukowo udowodnione? Jak się nazywa specjalista od śmiechoterapii? Czy to jest dla seniorów i czy może pomóc w czasie pandemii? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w tym numerze Gazety Senior. Tylko w e-wydanie można kliknąć w bezpośrednie linki do dodatkowych treści. Polecamy to ułatwienie.

Bezpieczna turystyka i oferty na senioralną kieszeń.

W wydaniu lipcowym nie mogło zabraknąć propozycji letniego wypoczynku na senioralną kieszeń i wskazówek, jak bezpiecznie podróżować w czasie pandemii.  

GazetaSenior.pl codziennie nowe informacje Sprawdź >>

Z archiwum Gazety Senior: e-wydanie Gazeta Senior czerwiec 2020 TUTAJ

Zapisz się do Newslettera Gazety Senior

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds