Gazeta Senior wydanie lipiec 7/2020

Po przerwie wywołanej koronawirusem wracamy z pogodnym, wakacyjnym numerem, który otwiera rozmowa z Jerzym Skoczylasem. A gdzie dokładnie teraz dociera Gazeta Senior, sprawdzicie na jej łamach, lista placówek na str. 19

Gazeta Senior lipcowy numer. Sprawdź online >>

Śmiech to lek dostępny bez recepty! Tak brzmi tytuł jednego z artykułów oraz nasze motto. Skąd ten pomysł? Branżowe przykazanie powiada, że dobra wiadomość to zła wiadomość. Niestety te złe informacje są chętniej czytane i klikane. Wystrzegajcie się ich i ograniczcie do najważniejszych faktów oraz zaleceń. A w tym numerze poszliśmy o krok dalej i postanowiliśmy zgłębić tajemnice śmiechoterapii. To nie żart. Kto jako pierwszy zastosował śmiechoterapię? Czy jej działanie jest naukowo udowodnione? Jak się nazywa specjalista od śmiechoterapii? Czy to jest dla seniorów i czy może pomóc w czasie pandemii? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w tym numerze Gazety Senior. Tylko w e-wydanie można kliknąć w bezpośrednie linki do dodatkowych treści. Polecamy to ułatwienie.

Bezpieczna turystyka i oferty na senioralną kieszeń. Sprawdź online >>

W wydaniu lipcowym nie mogło zabraknąć propozycji letniego wypoczynku na senioralną kieszeń i wskazówek, jak bezpiecznie podróżować w czasie pandemii.  

GazetaSenior.pl codziennie nowe informacje Sprawdź >>

Z archiwum Gazety Senior: e-wydanie Gazeta Senior czerwiec 2020 TUTAJ

Zapisz się do Newslettera Gazety Senior

Redakcja
Kategorie
Udostępnij