Gazeta Senior wydanie luty 02/2021

Przyglądamy się Telewizji Pokolenia, która mimo pandemii wystartowała w listopadzie minionego roku. Rozrywka, inspiracje i lepsza orientacja we współczesnym świecie – to propozycja pierwszej internetowej telewizji tworzonej dla dojrzałych widzów. Ramówka, linki (gdzie oglądać) znajdziesz w aktualnym wydaniu.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Wirus zamknął ludzi w domach i nie chce wypuścić. Redaktor Andrzej Wasilewski próbuje przewidzieć, co z nowych zwyczajów pozostanie z nami, a z czym pożegnamy się bezpowrotnie. Ciekawa refleksja, gorąco polecamy! Akademia Każdego Wieku w Świnoujściu obchodziła swój jubileusz. Ostatnie 10 lat i miesiące wspomina w rozmowie z Andrzejem Wiśniewskim Elżbieta Bruch. Nowy Rok, to nowe propozycje także w Gazecie Senior i rubryka NA 2 GŁOSY …A CZASAMI 3 według pomysłu Bogny Bartosz i Ilony Zakowicz – specjalistek do spraw senioralnych.

Ruszyły szczepienia dla seniorów

Nie obeszło się bez problemów, ale trzeba przyznać, że zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Garść informacji na temat szczepionek dla wybierających się na zastrzyk oraz tych wciąż wątpiących. Nie pomińcie lektury artykułu: Oszustwa a COVID-19!

Sanatorium Miłości rozpala zmysły seniorów, ale uczestników nie omijają przeciwności losu. Jak wygląda miłość w sanatorium po koronawirusie, opowiadają Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz.

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 24 lutego.

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior. NOWOŚĆ 2021!

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, apteki, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 89 zł. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Dostępna także w serwisie Allegro! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

Gazeta Senior luty 2021 czytaj bezpłatnie online >>

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021!
Trzy wygodne pakiety. Sprawdź!

Kategorie
Udostępnij