Gazeta Senior wydanie marzec 03/2021

Pogodne, wiosenne wydanie Gazety Senior poświęcamy, tradycyjnie o tej porze roku, kobietom. Seniorkom, które są w świetnej formie i imponują swoją działalnością na emeryturze, ale także kobietom, dla których seniorzy stali się ważną częścią życia. Sięgamy do tradycji święta kobiet i jego początków. Zachęcamy do odważnego sięgania po marzenia, które nieco zmieniły się na przestrzeni lat. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Sporo dobrych lektur – Hanna Greń „Północna zmiana”

Wiosna, to w tym roku czas ciekawych premier książkowych. Zaczynamy od Hanny Greń i jej najnowszej książki „Północna zmiana”. Polecamy rozmowę z autorką, w której wyjaśnia m.in. dlaczego każda seniorka powinna sięgnąć po tę książkę.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Tańczące seniorki

Tańczące seniorki to coś więcej niż nazwa zespołu, którego losy opisał Kazimierz Nawrocki, to stan ducha wielu kobiet. Taniec stał się ulubioną rozrywką seniorów, w której entuzjaści rozwijają się i spełniają marzenia, a wielu odnajduje dziecięcą radość.

„Eilleen Kramer – najstarsza tancerka świata – mawiała, że do starości trzeba się przygotować przez kreatywną
pracę. Czy można zatańczyć życie w dosłownym tego słowa znaczeniu? Danuta Szaflarska tańczyła stale, do końca swego długiego i twórczego życia. Ruch, rytm i dźwięk miała we krwi i kościach. Tańczyła, jak
tylko miała okazję”. – pisze Maria Orwat.

Reklama Jesienny Rejs Seniora

Zdrowie kobiet

W wydaniu także treści dot. zdrowia kobiet i profilaktyki. Zdrowy tryb życia i regularne kontrole u specjalistów to o szansa na długie, zdrowie i piękne życie.

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 24 marca.

Patronat medialny Patronat medialny Telefon Zaufania

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021!

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, apteki, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 89 zł. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Dostępna także w serwisie Allegro! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

Gazeta Senior marzec 2021 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021!
Trzy wygodne pakiety. Sprawdź!

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds