Gazeta Senior wydanie sierpień 08/2021

Sierpień. Dojrzałość i schyłek lata…tak piszą o miesiącu, który właśnie nastał autorki cyklu „Na 2 lub 3 głosy” Bogna Bartosz i Ilona Zakowicz. To czas żniw, dosłownie i w przenośni. To czas przygotowań do nadchodzącej jesieni. Mamy nadzieję, że nowy numer „Gazety Senior” pozwoli radośnie wyczekiwać i mądrze zagospodarować ten letni czas.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Andrzej Wiśniewski, goszcząc w „Wakacyjnym Mieście Kobiet” w Świnoujściu, rozmawiał z paniami, dla których taniec stał się metodą na zdrowe, aktywne i radosne życie. Zajrzał za kulisy tanecznej przygody Teresy Pasierb, Mistrzyni Polski Seniorów w tańcach latynoamerykańskich oraz Międzynarodowej Mistrzyni Polski w kategorii seniorów w tańcach standardowych, oraz Iwony Pavlović, jurorki telewizyjnego programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, trenerki tańca, wielokrotnej mistrzyni Polski. Taniec może wnieść zaskakująco wiele korzyści do naszej codzienności i bez względu na wiek!

Finanse seniora

Wakacyjny czas rozluźnienia wykorzystują oszuści. Jak zwykle donosimy o najnowszych metodach wyłudzania danych. Warto dowiedzieć się również, jak działa renta dożywotnia oraz jak seniorzy z Ostrowa Wlkp. zaangażowali się w tegoroczną edycję Budżetu Obywatelskiego!

Reklama Reklama PolisyTravel

Zdrowie seniora – szczepimy się!

Czwarta fala przed nami – ostrzegają zgodnie lekarze, eksperci, rządzący i opozycja. Jej tragiczne skutki dotkną bezpośrednio niezaszczepionych, których wirus będzie atakował w pierwszej kolejności, ale przeciążenie służby zdrowia czy konsekwencje lockdawn’ów poniesiemy wszyscy. Dlatego przypominamy o szczepieniu się, aby zminimalizować straty na zdrowiu i życiu Polaków i wrócić do względnej normalności.

Polecamy gorąco blog Tomasza Rożka i artykuł o fake newsach dot. szczepionek. Obalamy mity na temat wariantu Detla koronawirusa. Informujemy o badaniach klinicznych leków na COVID-19, które tym razem są skierowane również do seniorów!  A to nie wszystkie ciekawostki medyczne, które na Was czekają.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Wakacyjne podróże seniorów

Ruszyliśmy tłumnie na wakacje, co jest pocieszające. Świadczy to o naszej potrzebie aktywności, wypoczynku i oderwania od codzienności. Wspieramy w ten sposób gospodarkę i branżę turystyczną. Dla zaszczepionych turystyczne atrakcje stoją otworem, to kolejny argument za szczepieniami. W aktualnym numerze znajdziecie mnóstwo propozycji na senioralną kieszeń, także na jesienne i zimowe miesiące. Polecamy!

A to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych Czytelników w aktualnym wydaniu „Gazety Senior”.

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 1 września.

PRENUMERATA GRUPOWA Gazety Senior 2021

Dziel się tym, co dobre. Dla grupy znajomych, UTW, Klubu Seniora, MOPS’u, apteki, sklepu etc. Trzy wygodne pakiety w zależności od potrzeb, już od 89 zł za 6 miesięcy. Zamawiaj bez wychodzenia z domu! Szczegóły pod linkiem TUTAJ.

Gazeta Senior sierpień 2021 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds