Czas wyborów. Głosuj na najlepszych kandydatów! Plebiscyt Flexi na XXI wiek!

Czas wyborów. Głosuj na najlepszych kandydatów! Plebiscyt Flexi na XXI wiek!

Już tylko do 20 listopada 2021 trwa głosowanie w dwóch kategoriach: „Znani i Lubiani” oraz „Odkrycia Flexi”. Lista 42 Nominowanych zostanie opublikowana 22 listopada 2021 r., a 1 grudnia 2021 r. Kapituła przedstawi 21 Laureatów.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Przypominamy, że Kandydatów zgłaszano w dwóch kategoriach: „Znani i Lubiani” oraz „Odkrycia Flexi”. Pierwsza kategoria to osoby 50+ z obszaru sztuki, kultury, biznesu, mediów, sportu, integracji lub wolontariatu, powszechnie znane i aktywnie działające na rzecz społeczeństwa. Druga to osoby 50+ znane i cenione w swoim obszarze działalności lub w lokalnych środowiskach, wartościowe, inspirujące.

W kategorii „Znani i Lubiani” zgłoszeni zostali m.in. Jan Adamski, Krystyna Bałakier, Krzysztof Bielecki, Beata Borucka, Marek Chałas, siostra Małgorzata Chmielewska, Krystyna Czubówna, Elżbieta Godderis, Krystyna Aldridge-Holc, Ewa Błaszczyk-Janczarska, Krystyna Janda, Marek Kamiński. Ireneusz Korzeniowski, Władysław Kozakiewicz, Jolanta Kwaśniewska, Krystyna Lewkowicz, Maryka Rodowicz, Jacek Santorski, Andrzej Skworz, Maria Starzyńska, Piotr Zenon Voelkel, Ewa Wycichowska, Adam Alfred Zych. Każda z tych osób jest wyjątkowa i jej szczególne osiągnięcia zostały podkreślone przez zgłaszających inspirującymi uzasadnieniami. Te historie trzeba poznać.

W kategorii „Odkrycia Flexi” znaleźli się menedżerowie, lekarze, sportowcy wolontariusze, podróżnicy, działacze społeczni, biznesmeni, lokalni twórcy, szkoleniowcy i edukatorzy, fotografowie oraz ludzie mediów z całego kraju. To zacne grono ukazuje unikalne osiągnięcia Pokolenia Flexi i zwraca uwagę na wartości, które reprezentuje.

Jadwiga Kwiek, kandydatka Gazety Senior

Redakcja „Gazety Senior” zgłosiła do Plebiscytu psycholog dr Jadwigę Kwiek, znaną naszym czytelnikom z rubryki ABC Psychologii dla seniora. Zachęcamy do oddawania głosów na Jadwigę Kwiek. Jej inspirującą historię działań na rzecz seniorów publikujemy w listopadowym numerze „Gazety Senior” TUTAJ, gorąco polecamy lekturę.

Reklama Reklama PolisyTravel

Jak głosować na Kandydatów?

Na Kandydatów głosujemy na stronie plebiscyt21.flexi.pl. Możemy oddawać głosy na przedstawicieli obu kategorii. Każdy głosujący może oddać dziennie łącznie 6 głosów, po 3 na kandydatów z każdej z kategorii: „Znani i Lubiani” oraz „Odkrycia Flexi”, przy czym na jednego kandydata można oddać tylko jeden głos dziennie. Warto docenić innych i sprawić, że znajdą się w gronie Nominowanych. Uhonorujmy wartościowych ludzi i unikalne osiągnięcia. Zachęcamy do śledzenia plebiscytu.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Więcej informacji o Plebiscycie

Plebiscyt 21 Osób Flexi na XXI wiek to próba zwrócenie uwagi na potencjał społeczny, ekonomiczny i zawodowy pokolenia 50, 60, 70-latków, które staje się znaczącym graczem w gospodarce. Zmieniająca się sytuacja na rynku pracy wskazuje na potrzebę większego wykorzystania potencjału dojrzałych pokoleń.

Plebiscyt dla aktywnych seniorów. Flexi na XXI

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds