Godziny dla seniorów znikają – kolejny etap odmrażania gospodarki

Godziny dla seniorów znikają – kolejny etap odmrażania gospodarki

Od 4 maja (poniedziałek) przestają obowiązywać „godziny dla seniorów”. Do dziś w godzinach 10-12 zakupy mogły robić wyłącznie osoby 65+.

Godziny dla seniorów ZMIANY

Wraz z otwarciem galerii handlowych, które ma miejsce 4 maja, zniesione zostanie jedno z ważniejszych dla osób starszych obostrzeń, czyli godziny dla seniorów. Godziny dla seniorów weszły w życie 31 marca, od 10 do 12 zakupy mogły robić wyłącznie osoby starsze po 65. roku życia. Od 20 kwietnia wprowadzono ich modyfikację i godziny dla seniorów zostały zlikwidowane w weekendy. Zgodnie z najnowszym rozporządzeniem, od 4 maja godziny dla seniorów zostały całkowicie zniesione. Teraz sklepy będą otwarte dla wszystkich klientów.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w robieniu zakupów, wciąż działają wolontariusze w całym kraju.

Zakupy dla seniorów AKCJA w okresie walki z pandemią koronawirusa GRUDZIĄDZ, KRAKÓW, KOSZALIN, ŚWIDNICA, TARNÓW, SOPOT, BIAŁA PODLASKA STUDZIENICE, INOWROCŁAW, ŁÓDŹ, MYŚLENICE, RYBNIK,LEGNICA, BRZEŚĆ KUJAWSKI, WARSZAWA, BYDGOSZCZ, GMINA DŁUGOŁĘKA, POZNAŃ, WROCŁAW

Senior na zakupach w Internecie – 5 zasad bezpiecznych zakupów, zaopatrzenie lodówki online, garść ciekawostek


Zapisz się do Newslettera Gazety Senior, a otrzymasz na swój adres e-mailowy zbiór najciekawszych artykułów publikowanych w serwisie GazetaSenior.pl Zapisz się do Newslettera


 

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds