Jak i gdzie znaleźć prezent idealny?

Jak i gdzie znaleźć prezent idealny?

Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby? Z pewnością chcesz, aby był on wyjątkowy, oryginalny i przede wszystkim taki, z którego obdarowana osoba się ucieszy. Niełatwo jest znaleźć taki podarunek, ale dzięki kilku wskazówkom z pewnością proces szukania upominku będzie łatwiejszy.

Dobrze wybrany prezent to taki, który przede wszystkim jest dopasowany do zainteresowań i charakteru obdarowanej nim osoby. Znajomość pasji i hobby jubilata czy solenizanta z pewnością pomoże Ci więc wybrać odpowiednią propozycję.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Osobowość obdarowanej osoby

Pomyśl zatem o pasjach i osobowości osoby, którą chcesz obdarować upominkiem. Zastanów się, jakimi przymiotnikami można ją określić. Czy jest to osoba dowcipna, czy może raczej poważna? Introwertyczna czy otwarta? Lubiąca imprezy, czy może spokojne wieczory z książką? Co robi w wolnym czasie? Odpowiedzi na te i podobne pytania pomogą Ci dopasować rodzaj prezentu przeznaczonego dla tej osoby. Zastanów się więc, jak możesz połączyć wszystkie pasje oraz cechy z konkretnym podarunkiem.

Nie tylko przedmioty

Dobry prezent nie musi być przedmiotem. Możesz zatem zdecydować się na wręczenie jubilatowi bądź solenizantowi bonu na konkretną usługę, np. lot balonem, skok ze spadochronem albo zabawę w tunelu aerodynamicznym. Możesz też przygotować coś samodzielnie. Na przykład, dla miłośnika dobrej kuchni przygotuj wykwintny obiad lub zaproś go na degustację mało znanych smakołyków bądź potraw. Ciekawą propozycją jest też lekcja jazdy konnej bądź kurs językowy dla osoby, która od dawna marzy o nauce nowego języka, ale nigdy sama nie ma czasu, by zapisać się do szkoły na zajęcia.

Szukaj inspiracji u jubilata

Inspiracji dotyczących wyboru prezentu szukaj u samego jubilata bądź solenizanta. Może w rozmowie osoba ta przypadkiem „wygadała się” na temat tego, o czym skrycie marzy? A może więcej zdradzą Ci media społecznościowe – być może lajkowała ona zdjęcia publikowane przez szkółkę jeździecką, klub paralotniarski albo ulubiony zespół muzyczny? Informacje tego rodzaju z pewnością pomogą Ci w wyborze odpowiedniej propozycji upominku.

Gdzie szukać upominków?

Gdzie możesz znaleźć oryginalne i niepowtarzalne upominki, które zachwycą obdarowaną osobę? Jeśli poszukujesz niepowtarzalnego przedmiotu, który będzie jedyny w swym rodzaju, sprawdź miejsca obfitujące w przedmioty unikatowe. Interesujące upominki możesz zatem znaleźć w sklepach sprzedających wyroby typu handmade oraz sklepikach z antykami. Ciekawe propozycje z pewnością są dostępne również na tzw. pchlich targach.

Jeśli jednak nie chcesz wychodzić z domu lub po prostu w Twojej miejscowości nie ma stacjonarnych antykwariatów czy pchlich targów, przejrzyj darmowe ogłoszenia w internecie. Na przykład, w serwisie Bazos znajdziesz ogłoszenia z rozmaitych kategorii, w tym również tak ciekawych dziedzin jak m.in. Antyki, Kolekcjonerstwo czy Przedmioty artystyczne. Ogłoszenia darmowe są dostępne zarówno dla kupujących, jak i sprzedawców. Jeśli zatem posiadasz jakiś zbędny przedmiot, również możesz zamieścić darmowe ogłoszenia bez rejestracji w serwisie i czekać na odzew od zainteresowanych nim internautów.

Szukasz prezentu, a może masz coś na sprzedaż? Zobacz, gdzie warto wystawić ogłoszenie!

Artykuł partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds