Koncert „Kolędujmy Małemu”. Relacja

W Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego odbył się 20 grudnia wyjątkowy świąteczny koncert „Kolędujmy Małemu”, na który zaprosił ponad 800 seniorów Prezydent Poznania – Jacek Jaśkowiak.

W świąteczny klimat wprowadzili słuchaczy Soliści, Chór, Balet oraz muzycy Orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu, dzięki którym można było usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, przeplatane nutą poezji. Oczywiście nie zabrakło radości wspólnego śpiewania, składania życzeń, a to wszystko w wyjątkowej atmosferze Bożonarodzeniowej. Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowano wzruszające niespodzianki i słodkie upominki. Wśród zaproszonych gości były osoby związane z pracą na rzecz seniorów w Poznaniu, m.in. z-ca prezydenta Jędrzej Solarski, przewodniczący MRS – Zdzisław Szkutnik, dyrektor CIS – Wojciech Bauer oraz Magdalena Pietrusiak- Adamska, dyrektor Wydz. Zdrowia UM.
Fotoreportaż z wydarzenia nie odzwierciedla oczywiście podniosłej atmosfery panującej na koncercie, ale chociaż w części przybliży świąteczny klimat tym, którzy z różnych powodów nie wzięli udziału…

DSC_2061 DSC_2094 DSC_2027

Roman Szymański

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds