Konkurs dla wnuków z okazji Dnia Dziecka. Zabawa z ilustratorką Gosią Herbą ONLINE.

Konkurs dla wnuków z okazji Dnia Dziecka. Zabawa z ilustratorką Gosią Herbą ONLINE.

Babcie będą mogły podziwiać jak ich radość życia, wnuki, radzą sobie w czasie zabawy zorganizowanej przez Wrocławski Dom Literatury.

Im szybciej seniorzy przekonają się do nowych technologii, tym będzie im w najbliższym czasie łatwiej. Niestety epidemia wymusza zmianę zachowań. Teraz, zamiast z okazji Dnia dziecka zabrać wnuki do cukierni, na niezdrowe lody i ciastka, dziadkowie będą mogli podejrzeć, jak ich wnuki radzą sobie w czasie internetowej zabawy. Dla autorów najciekawszych rysunków Wrocławski Dom Literatury przygotował nagrody.

Konkurs dla wnuków z okazji Dnia Dziecka z Gosia Herbą!

Wrocławski Dom Literatury

fot. Wrocławski Dom Literatury

Wrocławski Dom Literatury zaprasza do udziału w spotkaniu z ilustratorką Gosią Herbą. To internetowe spotkanie ilustratorki z dziećmi jest połączone z konkursem. Ponieważ dzieci pozostają pod opieką dorosłych do któregoś tam roku życia, to tylko dorośli mogą podawać dane osobowe dziecka niezbędne do udziału w konkursie. Nagrodami będą oczywiście książki, w końcu organizatorem jest Wrocławski Dom Literatury. Nagrody zostaną wysyłane pocztą.
Pani Gosia Herba, która poprowadzi zabawę jest ilustratorką książek dla dzieci. Jej rysunki są pełne pasji i humoru, ale też pełne dziecięcej fantazji.

Zajrzyj także na zakładkę Książki

Zabawa zaczyna się 1 czerwca o godzinie 12:00 na fanpejdżu Wrocławskiego Domu Literatury na Facebooku. Sami się przekonacie czy to prawda, że łatwo jest narysować pająka.

Konkurs dla wnuków z okazji Dnia Dziecka – zasady.

Aby wziąć udział w konkursie, rodzice będą musieli pomóc także w zrobieniu zdjęcia lub skanu pracy swojego dziecka i przesłać ją do niedzieli 7 czerwca na adres e-mail: konkurs@domliteratury.wroc.pl. W mailu należy także podać adres pocztowy oraz wiek dziecka, by organizatorzy mogli odpowiednio dobrać dla niego książkowy prezent. Każde dziecko biorące udział w konkursie będzie nagrodzone jedną z książek Wydawnictwa Warstwy. Nadesłane prace zostaną również opublikowane na Facebooku Wrocławskiego Domu Literatury. Organizatorzy zachęcają do udziału, mając nadzieję, że to będzie kreatywny i mądry sposób na urozmaicenia Dnia Dziecka w domach. Organizatorzy mają nadzieję, że rozesłane książki przyniosą dużo radości małym czytelnikom.

A i pamiętacie, że Wrocław jest Miastem Literatury UNESCO? Właśnie za sprawą Wrocławskiego Domu Literatury.

tekst – Jerzy Dudzik

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds