Konkurs Drzewo Pokoleń. Koncert. Halina Frąckowiak

Drzewo Pokoleń konkurs. Koncert Halina Frąckowiak Ważnym puntem V Łódzkich Senioraliów jest Ogólnopolski Konkurs Drzewo Pokoleń, skierowany do seniorów z pasją i charyzmą oraz organizacji promujących integrację międzypokoleniową. To już III edycja konkursu organizowanego przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundację dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Miasto Łódź.

Gala Konkursu, której towarzyszyć będzie wręczenie nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii oraz występ artystyczny (koncert Haliny Frąckowiak), stanowić będzie również oficjalne zakończenie V Łódzkich Senioraliów. Odbędzie się w Auli 1000 Centrum Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251.
Finaliści konkursu zostaną wyłonieni w głosowaniu internetowym, które rozpocznie się 12 maja i potrwa do 24 maja. Zachęcamy do zapoznania się z nominowanymi do nagród w poszczególnych kategoriach oraz oddawania głosów na swoich kandydatów do nagrody głównej na stronie www.drzewopokolen.umed.pl w zakładce „głosowanie”.

Galę konkursu uświetni koncert Haliny Frąckowiak. Bezpłatne wejściówki dla łódzkich seniorów do odebrania od 14 maja w Oddziale Polityki Senioralnej ul. Zachodnia 47 (pok. 132), Łódź.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds