Grażyna Brodzińska we Wrocławiu

Grażyna Brodzińska zaprasza …“The Best of Broadway” to tytuł wydarzenia, które odbędzie się 14 Maja o godz.19:00 we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol.

W widowisku wystąpi zjawiskowa Grażyna Brodzińska, artystka która króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie, jest bowiem perfekcyjna w każdym geście. P Plakat - The Best of Broadway- Wrocław rezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z kręgu muzyki rozrywkowej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.
Towarzyszyć jej będą czołowi wokaliści, artyści musicalowi; Malwina Kusior, Janusz Kruciński oraz Marcin Wortmann, występujący na co dzień na scenach m.in. warszawskiej Romy, teatrów muzycznych w Chorzowie, Łodzi, Poznaniu i Gdyni, kreując wiele głównych ról w tytułach należących do ścisłego kanonu światowego musicalu.
Oprawę muzyczną zapewni Orkiestra CREO pod batutą Mateusza Walacha a wieczór wypełnią dźwięki największych przebojów prosto z nowojorskiego Broadwayu i londyńskiego West Endu. Będą to między innymi: bajkowe „Somewhere over the rainbow”
z „Czarnoksiężnika z krainy Oz”, „Singing in the rain” z „Deszczowej piosenki” oraz wzruszające „Memory” z musicalu „Koty”. niezapomniane „This is the moment”, uwielbiane „Mamma Mia”  i „Przetańczyć cała noc”. Nie zabraknie również duetów takich jak: „All I ask of you” z Upiora w operze, oraz utworu „Tonight” z „West Side Story”.

Bilety na widowisko w cenach od 70 zł – 145 zł. Do nabycia w kasie Teatru Muzycznego Capitol
(tel. 71 789 04 51, 71 789 04 52), oraz na portalach internetowych: teatr-capitol.pl, ebilet.pl, eventim.pl kupbilecik.pl.

Informacje oraz rezerwacje grupowe: tel. 660 502 113

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds