Kupowanie na rabatach to oszczędność

Kupowanie na rabatach to oszczędność

Nie wiem jak Wy, ale ja chętnie kupuję, gdy towary mają rabat.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Oszczędzanie na rabatach

Gdy uważasz, że niska emerytura to przyczyna kupowana na rabatach to jesteś błędzie. Rabaty to świetny sposób nie tylko na oszczędzania pieniędzy. To sposób na dbanie o sprawność umysłową. Takie dwa w jednym. Oszczędzasz pieniądze i poprawiasz własną sprawność.

By sprawnie posługiwać się i korzystać z rabatów, musisz posiąść nowe umiejętności.

rabatach

oszczędzanie na rabatach, J.D.

Wyszukujesz niczym detektyw w gazetkach reklamowych promocje, rabaty, kupony. Musisz zainstalować aplikacje w telefonie do aktywowania kuponów rabatowych. I najważniejsze, musisz o tym pamiętać. Oczywiście sklepy dwoją się i troją, byś właśnie u nich wydawał swoje pieniądze.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Bogacze na zakupach

Posłowie i inni prezesi nie zajmują się takimi przyziemnymi rzeczami jak codzienne zakupy. Oni od tego mają sekretarzy, asystentów, kierowców, służbę i rządowe stołówki. Im nie robi różnicy czy wydali na obiad 100, czy 200 złotych. Jak im brakuje pieniędzy, to dają sobie premie o wartości samochodu. Zresztą na zakup samochodu elektrycznego także rząd przyznał bonifikatę w wysokości kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jednak dla większości seniorów miesięczna oszczędność na zakupach artykułów spożywczych rzędu 200 – 300 złotych to już znacząca kwota.

Reklama Reklama PolisyTravel

Dzienne dawki energii

Wiadomo, ile zjadamy w ciągu miesiąca białka zwierzęcego, ile warzyw i owoców. Jeśli chcesz odżywiać się różnorodnie to dostosuj swoje przyzwyczajenia do tego co oferują sklepy w rabatach. Cykle rabatowe wynoszą zwykle cztery, pięć tygodni. Zatem, co taki czas, możesz spodziewać się rabatów na te same produkty i tak dostosować jadłospis, by nie kupować na zapas. By nie marnować żywności.

Wyższa szkoła jazdy

Zdecydowanie wyższymi umiejętnościami trzeba popisywać się przy wyszukiwaniu promocji produktów bankowych. Mistrzowie ze strony tutaj potrafią w ciągu miesiąca, wyciągnąć kilka stówek umiejętnie operując zakładaniem konta i lokowaniem pieniędzy. To prawda, że takie działania wymagają wprawy i pilnowania terminów. Nikt jednak nie twierdzi, że pieniądze na koncie pojawiają się znikąd i całkiem bez wysiłku.

Seniorzy 75+

Najprościej w oszczędzaniu na wydatkach mają osoby 75+. Darmowe bilety do ZOO we Wrocławiu, Taxi 75+, darmowe leki, to tylko niektóre przykłady. Dla młodszych seniorów, w ramach wspierania osób na emeryturze, samorządy oferują dofinansowanie zajęć komputerowych i integracyjnych, bilety do kina, czy teatru. Także kina na mniej popularne godziny seansów proponują spore obniżki cen biletów.

Piszcie w komentarzach o swoich doświadczeniach w oszczędzaniu pieniędzy z emerytury. Chwalcie się osiągnięciami. To ważne szczególnie teraz, kiedy inflacja tak wysoka i wszystko drożeje w szalonym pędzie. Ekonomiści prognozują, że jeszcze z pół roku możemy się spodziewać drożyzny.

Jak robi się teatr? Capitol zaprasza za kulisy

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds