Poznaj Laureatów I. edycji Plebiscytu „21 Osób Flexi na XXI wiek”! 

Poznaj Laureatów I. edycji Plebiscytu „21 Osób Flexi na XXI wiek”! 

Poznajcie Laureatów I. edycji ogólnopolskiego Plebiscytu „21 Osób Flexi na XXI wiek”!  W dniu 1 grudnia br. Kapituła Plebiscytu ogłosiła 21 Laureatów  Plebiscytu „21 Osób Flexi na XXI wiek”. Wybrano 10 Laureatów w kategorii „Znani i Lubiani” oraz 11 Laureatów w kategorii „Odkrycia Flexi”. Gratulujemy tego szczególnego wyróżnienia!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Dla „Gazety Senior” to podwójna radość, ponieważ w gronie Laureatów w kategorii Odkrycia Flexi znalazła się dr Jadwiga Kwiek, psycholog i psychoterapeuta prowadząca rubrykę ABC psychologii dla seniora na łamach „Gazety Senior”. Serdecznie gratulujemy naszej redakcyjnej koleżance.

Wybranie 21 Laureatów to sposób, by pokazywać i doceniać wybitne postaci, te już znane i te, które warto poznać. Laureaci Plebiscytu są niezwykłymi Ambasadorami przesłania, że inspirującym dla innych, można być niezależnie od wieku. Laureaci pokazują swoim przykładem, że doświadczenie życiowe, a często i zawodowe, pomaga być osobami spełnionymi, gdy ma się 50, 60, 70 czy więcej lat.  Czynią przy okazji wiele dobra. To wielka inspiracja dla wszystkich ludzi z Pokolenia Flexi do tego, by być jak najdłużej aktywnym. Poznajmy 21 Laureatów Plebiscytu w obu kategoriach!

10 Laureatów w kategorii Znani i Lubiani

 1. Artur Barciś
 2. Profesor Krzysztof Bielecki
 3. Siostra Małgorzata Chmielewska
 4. Paweł Grzesiowski
 5. Krystyna Aldridge Holc
 6. Ewa Błaszczyk-Janczarska
 7. Krystyna Janda
 8. Elżbieta Klepacka
 9. Jolanta Kwaśniewska
 10. Wirginia Szmyt DJ Wika
Reklama Reklama SU Bałtyk

11 Laureatów w kategorii Odkrycia Flexi

 1. Rena Banachowicz
 2. Anna Boraczyńska
 3. Marek Chałas
 4. Tisa Żawrocka-Kwiatkowska
 5. Jadwiga Kwiek
 6. Julita Ledzińska
 7. Barbara Okoń
 8. Joanna Radziwiłł
 9. Iwona Wiśniewska-Salamon
 10. Bogdan Smolorz
 11. Mariusz Szeib

Chcesz zobaczyć więcej informacji o Laureatach wraz z ich zdjęciami? Sprawdź na: Plebiscyt 21 Osób Flexi na XXI wiek.

Reklama Reklama PolisyTravel

Jak wyłoniono 21 Laureatów Plebiscytu?

Plebiscyt ogłoszono 28 września br. i wtedy rozpoczęło się zgłaszanie Kandydatów – osób mających za sobą wiele doświadczeń życiowych, w wieku Pokolenia Flexi i wciąż aktywnych. 21 października br. na stronach Plebiscytu rozpoczęło się głosowanie na ponad 100 zgłoszonych Kandydatów w dwóch kategoriach – ponad 40 w kategorii „Znani i Lubiani” oraz ponad 60 w kategorii „Odkrycia Flexi”. Spośród kandydatów, którzy otrzymali największą liczbę głosów, wyłoniono Nominowanych, odpowiednio w każdej z obu kategorii. Wyniki ogłoszono 20 listopada. Wtedy przed niełatwym zadaniem wyłonienia Laureatów spośród szacownego grona stanęła Kapituła Plebiscytu, w gronie której zasiedli: prof. Dobrzańska, ks. Adam Boniecki, Dariusz Duma, Agnieszka Holland, Ilona Łepkowska, prof. Zbigniew Lew Starowicz, Tomasz Mikołajczak, Henryk Orfinger.  W dniu 1 grudnia br. ogłoszono 21 Laureatów I edycji Plebiscytu „21 Osób Flexi na XXI wiek” – osób, które w niezwykły sposób, poprzez swoją aktywność, wpływają na świat innych. W ten sposób Flexi.pl wraz z Partnerami wydarzenia uhonorowało osoby 50+, zwracając społeczną uwagę na wartość generacji i jej rolę w obecnym świecie.

Wydarzenie przebiegało pod Honorowym Patronatem: FBN Poland, Polskiej Rady Biznesu, Konfederacji Pracodawców Lewiatan oraz we wsparciu partnerów inicjatywy, tj. głównego Patrona medialnego: Onet i Sponsorów głównych: CIECH Group, McDonald’s Polska, Sponsorów: mBank, Interactive System, V&P Agencja Marketingowej. Współtworzą je także: SilverTV, Głos Seniora, 60plus.pl, Magazyn Pomorski, Sektorowa Rada ds. Kompetencji, Sales Lions, Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej. „Gazeta Senior” objęła Plebiscyt patronatem medialnym. 

Finał Plebiscytu za nami. I co dalej?

Na łamach Flexi.pl będziemy poznawać historie i działania Laureatów. Jeśli więc chcecie czerpać inspirację od tak wyróżnionych osób zaglądajcie na Flexi.pl i na GazetaSenior.pl. Rozmowy, wywiady, nagrania z Laureatami Plebiscytu – warto odwiedzać Flexi.pl w kolejnych dniach i tygodniach!

Może Cię zainteresować rozmowa z Laureatką plebiscytu Flexi na XXI Jadwigą Kwiek

Dr Jadwiga Kwiek, stawiajmy na własną mądrość, autorka ABC Psychologii dla seniorów

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds