„Magia przeznaczenia” – powieść Barbary Rybałtowskiej

„Magia przeznaczenia” – powieść Barbary Rybałtowskiej

Snujemy swoje plany, a wielki architekt losów swoje. Nikt jeszcze nie wygrał z przeznaczeniem. Powieść Magia przeznaczenia Barbary Rybałtowskiej, autorki poczytnej Sagi Bez pożegnania, to saga rodzinna zamknięta w jednym tomie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

To historia pewnej rodziny i tworzących ją niezwykłych kobiet, które stają przed wyzwaniami rzucanymi przez los. Młoda Francuzka przyjeżdża do Polski w poszukiwaniu śladów swoich przodków i wpada prosto w ramiona przeznaczenia. Opowieść o jej rodzinie odkrywa przed nią historię Polski z czasu zaborów, Wielkiej Rewolucji Rosyjskiej, przedwojennej Francji, drugiej wojny światowej, współczesnej Polski i Paryża ostatnich dziesięcioleci. Poznając scenerię, w jakiej toczyło się życie jej Prababci, Babci i Mamy sama czuje, że wedle tylko sobie znanych zasad kieruje nią przeznaczenie.

A wielki reżyser – los – uśmiechał się pobłażliwie i swoje wiedział…

O autorce

Barbara Rybałtowska to autorka słynnej Sagi Bez Pożegnania, powieści m.in. Kuszenie Losu i Romanse w Paryżu, biografii m.in. Barbara Brylska w najtrudniejszej roli. Piosenkarka, autorka tekstów piosenek, aktorka, malarka.
Książki Barbary Rybałtowskiej kupisz bezpiecznie online bez wychodzenia z domu TUTAJ.

Zamówienia: biuro@axismundi.pl

Książka wydana nakładem Wydawnictwo Axis Mundi

Artykuł Partnerski

Może Cię zainteresować:
Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds