„Na własną rękę” kryminał z uśmiechem. Nowość od Olgi Rudnickiej

„Na własną rękę” kryminał z uśmiechem. Nowość od Olgi Rudnickiej

Była bibliotekarka wkracza w świat przestępczy i na własną rękę usiłuje namierzyć szajkę bandytów oraz zleceniodawcę zuchwałej kradzieży sprzed lat.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Komisarz Tomczak zaginął. Nowa partnerka policjanta Mareckiego nie zamierza współpracować z prywatnymi detektywami, więc drogi Matyldy i komisarza Mareckiego, prowadzącego poszukiwania kolegi, rozchodzą się. Matylda podejrzewa, że Tomczak wpadł na ślad skradzionej przed laty biżuterii. Znalezione na terenie ogródków działkowych zwłoki zdają się potwierdzać jej hipotezę.

Matylda odsunięta na boczny tor nie poddaje się. Odnalezienie skradzionych kosztowności to jedyna droga do namierzenia sprawców makabrycznej zbrodni i uniewinnienia podejrzanego o dokonanie tej zbrodni komisarza Tomczaka.

Olga Rudnicka. O autorce “Na własną rękę”

(ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych Natalii 5Cichy wielbicielByły sobie świnki trzy i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Wolny czas poświęca na szlifowanie umiejętności jeździeckich i spacery po leśnych ścieżkach. Obecnie pracuje nad nowym cyklem powieści z Matyldą Dominiczak,  bibliotekarką i prywatną detektyw w jednym,  kobietą nieustępliwą i przerażoną własną błyskotliwością.

Zamówi bezpiecznie bez wychodzenia z domu TUTAJ

 

 

Artykuł partnerski

Może Cię zainteresować:

“Rączka rączkę myje” kryminał Olgi Rudnickiej. Detektyw Matylda na tropie! VIDEO

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds