NOWOŚĆ Respiray – oczyszczacz powietrza do noszenia na sobie (zobacz VIDEO)

NOWOŚĆ Respiray – oczyszczacz powietrza do noszenia na sobie (zobacz VIDEO)

Oczyszczanie powietrza jest niezwykle ważne, ponieważ nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne, ale również poprawia samopoczucie. Tradycyjne oczyszczacze powietrza mogą oczyścić wyłącznie dane pomieszczenie, a Respiray możemy mieć zawsze przy sobie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Czym jest Respiray?

W dzisiejszych czasach powietrze jest niezwykle zanieczyszczone, bogate w liczne bakterie, które negatywnie wpływają na nasz organizm. W dobie Covid-19 musimy szczególnie uważać, ponieważ właśnie ta choroba przenoszona jest drogą kropelkową, co oznacza, że każde kaszlnięcie może być dla nas niebezpieczne. Właśnie dlatego stale nosimy maseczki, które zapewniają ochronę nie tylko nam, ale również innym ludziom. Respiray to alternatywa dla tradycyjnych maseczek, gdyż cechuje je bardzo wysoka skuteczność w likwidowaniu zarazków i bakterii.
Respiray możemy zabrać ze sobą wszędzie, wyglądem przypomina przyłbicę, dzięki czemu nic ściśle nie przylega do naszej twarzy. Warto pamiętać, że maseczki jednorazowe powinny być wymieniane po każdym użyciu, a gdy tego nie robimy, wówczas tracą przydatność. Respiray jest zupełnie inny – to urządzenie wielorazowego użytku, które jest w stanie oczyścić nawet 55l powietrza na minutę.

Na czym opiera się działanie Respiray?

Przenośny oczyszczacz powietrza działa wykorzystując najnowszą technologię UV. Zastosowane do oczyszczania powietrza światło UV-C jest niezastąpione i bardzo efektywne. Ten rodzaj światła nie przenika przez atmosferę ziemską, dzięki czemu wirusy nie zdołały się na nie uodpornić – w taki właśnie sposób są niemal natychmiastowo eliminowane. Światło UV-C uszkadza wewnętrzną strukturę bakterii i wirusów, dzięki czemu zabija je i uniemożliwia rozmnażanie. Właściwości tego światła znane są od lat, jednak dopiero teraz wykorzystano je do stworzenia oczyszczacza powietrza.

Jakie korzyści płyną z korzystania z Respiray?

Przede wszystkim możemy w końcu swobodnie oddychać, nie martwić się o zaparowane okulary, czy też rozmazany tusz do rzęs. Spotkania towarzyskie, czy najzwyklejsze wyjścia z domu stają się wygodniejsze z Respiray. Co więcej, mamy zapewnioną bardzo wysoką ochronę, a jest to niezwykle ważne, gdyż wraz z upływem lat nasza odporność naturalnie maleje. Wspomaganie się suplementami, czy też dbanie o sprawność fizyczną jest bardzo istotne w kontekście układu immunologicznego, jednak najwyższej jakości ochrona w postaci oczyszczacza, który zabija 99% bakterii i wirusów, również odgrywa niemałą rolę.
Przez maseczki życie każdego zmieniło się diametralnie. Wiele osób ze względów zdrowotnych nie powinno zakrywać ust i nosa, ponieważ negatywnie wpływa to na przepływ powietrza. Respiray całkowicie eliminuje ten problem, gdyż nie zakrywa naszej twarzy. To urządzenie szczególnie przyda się osobom, których praca opiera się na kontakcie z innymi, a także po prostu tym, którzy uważają, że utrzymywanie relacji z maseczką na twarzy jest nadmiernie utrudnione.

Badania dotyczące Respiray

Urządzenie to zostało poddane wielu testom w warunkach laboratoryjnych. Producenci chcieli stworzyć produkt, który posłuży ludzkości i sprawi, że obrona przed wirusami i bakteriami stanie się zdecydowanie łatwiejsza. Warto wspomnieć, że nie tylko Covid-19 wywoływany jest przez przenoszenie zarazków – dzięki użyciu Respiray chronimy się przed licznymi chorobami. Na Uniwersytecie Łódzkim zostały przeprowadzone testy, które wskazały, iż przenośny oczyszczacz jest w stanie zredukować bakterię E. coli w 99,68%. Respiray bazuje na nowoczesnej, ale jednocześnie bezpiecznej technologii i dzięki temu przynosi znakomite efekty.

Więcej informacji na temat Respiray znajdziesz na stronie internetowej Timago – dystrybutora sprzętu w Polsce.

Artykuł Partnerski

Może Cię zainteresować:

Potrzebny koncentrator tlenu? Sprawdź, na co zwrócić uwagę!

Mierzymy ciśnienie i wybieramy CIŚNIENIOMIERZ DLA SENIORA. Światowy Dzień Nadciśnienia Tętniczego

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds