Najlepsze prezenty na jubileusz firmy

Najlepsze prezenty na jubileusz firmy

Ta okazja to ważny moment, nie tylko dla właścicieli, ale również dla pracowników i wszystkich osób, które czują się związane z firmą i są jej integralną częścią. Dlatego tak bardzo w tej sytuacji liczy się wyczucie i w efekcie wybór pamiątki na firmowy jubileusz, która będzie trafiona i dla przełożonego i dla pracownika.

Grawerowana statuetka

Dla wszystkich, którzy uwielbiają wręczać i dostawać oryginalne prezenty, wartym uwagi podarunkiem będzie statuetka z grawerem w kształcie róży. Taki kwiat stanie się pamiątką wspominaną przez długie lata.

Karafka

To klasyczny i ponadczasowy wybór, pasujący bowiem jako prezent dla szefa, jak i dla pracowników. W obie strony ten podarek sprawdzi się idealnie, a ponadto zachwyci swoją praktycznością.

Na karafce również może pojawić się grawer z dedykacją, pamiętaj jednak o personalizacji. Koniecznie zawrzyj na na grawerze informację o nazwie i firmy i o konkretnej liczbie związanej z jubileuszem.

Kompas i luneta kapitańska

Doskonałe prezenty dla szefa z okazji jubileuszu firmy. Taki kompas oraz luneta z osobistą dedykacją to symbole przewidywania przeszłości przez zwierzchnika, umiejętności znajdywania suchego lądu w trudnych dla firm czasach oraz, być może, wypatrywania lepszych czasów.

Pióro oraz długopis

To prezent, którym zdecydowanie można się popisać. Elegancki podarunek, którego osobistą wartość można podkreślić za pomocą dedykacji umieszczonej na pudełku. Taki podarunek na pewno zaskoczy przełożonego i stanie się niezapomnianą pamiątką. To świetny i do tego praktyczny prezent, który sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Ekskluzywny wazon

Zbliża się ta ważna rocznica, a ty nie masz jeszcze prezentu na 30-lecie firmy? Efektowny szklany wazon zdobiony kryształami to doskonała odpowiedź na Twoje poszukiwania wysokiej klasy upominku.

Tak jak w przypadku wyżej wymienionych prezentów, warto pokusić się o indywidualną grawerowaną dedykację na wazonie, która sprawi, że prezent nabierze osobistego charakteru.

Praktyczne gadżety dopasowane do konkretnej branży

Prezenty jubileuszowe dla firm powinny być dopasowane do konkretnej branży. W takim układzie świetną ideą będzie inwestycja w przedmiot na pierwszy rzut oka kojarzący się z danym przedsiębiorstwem i jego działalnością. Jeśli mamy do czynienia z branżą budowlaną, może być to przykładowo miniaturowy model dźwigu czy też koparki.

Drewniana skrzynka na wino z podkową

Taki prezent na pewno przyniesie szczęście firmie, a na dodatek wywoła uśmiech na twarzy każdego znawcy wina. To ciekawy i niestandardowy pomysł na prezent dla szefa z okazji jubileuszu firmy oraz na inne ważne rocznice.

Mapa podróży

Ta mapa będzie świetnym pomysłem na prezent jubileuszowy dla każdego globtrotera, przed którym jeszcze wiele nieznanych lądów oraz mórz do odkrycia. Taka mapa to również wspomnienie dawnych podróży i narzędzie do wyznaczania nowych celów.

Artykuł partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds