Nekrolog na GazetaSenior.pl bez opłat

Nekrolog na GazetaSenior.pl bez opłat

Ostatnie pożegnanie. Zostaw ślad swojej pamięci na GazetaSenior.pl

W czasie pandemii odchodzi coraz więcej osób, których nie możemy pożegnać tak, jak do tego kulturowo przywykliśmy. Pożegnajmy ich na łamach strony internetowej „Gazety Senior”.

Często z uwagi na izolację, obostrzenia lub chorobę nie możemy wziąć udziału w ostatniej drodze najbliższych, przyjaciół. Dlatego też „Gazeta Senior” chce umożliwić symboliczną możliwość oddania czci i pamięci drogim nam osobom, podziękować czy wspomnieć rocznicę śmierci, gdy nie możemy zapalić świeczki na prawdziwym grobie. Przygotowaliśmy dla Państwa prosty, intuicyjny formularz online do przesyłania nekrologu/kondolencji bez wychodzenia z domu.

Redakcja publikuje nekrologi, kondolencje grzecznościowo i nieodpłatnie na portalu Gazeta Senior.pl w zakładce „Nekrologi”.

Wskazówki i przykłady, jak napisać nekrolog lub kondolencje znajdziesz TUTAJ

Reklama Reklama PolisyTravel

Aby przesłać prośbę o publikację nekrologu, uzupełnij poniższy formularz, a następnie naciśnij przycisk “Wysyłam prośbę o publikację Nekrologu”

Naciśnij ↑ powyższy przycisk, aby wysłać prośbę o publikację nekrologu.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds