„Niezbędnik Wrocławskiego Seniora” już w sprzedaży!

„Niezbędnik Wrocławskiego Seniora” już w sprzedaży!

„Niezbędnik Wrocławskiego Seniora” to kompendium wiedzy na drugą połowę życia każdego wrocławianina. Książka zawiera wskazówki i kontakty wyselekcjonowane pod kątem unikalnych i różnorodnych potrzeb osób starszych. Zakres tematyczny „Niezbędnika” to pięć wiodących zagadnień a zarazem rozdziałów: zdrowie, wsparcie, bezpieczeństwo, edukacja i czas wolny. Znajdziemy w nim także interesujący „Dodatek”.

Niezbędnik porusza tematy ważne i dodatkowo prezentuje je w przyjaznej osobom starszym formie m.in. zrozumiałym językiem, dużą czcionką. Układ treści jest intuicyjny, a kolory są dodatkowym przewodnikiem. Publikacja zawiera informacje przydatne seniorom zarówno młodszym, jak i starszym. To aż 100 stron wiadomości i informacji za jedyne 19,99 zł.

„Niezbędnik Wrocławskiego Seniora” można nabyć w blisko 100 punktach na terenie Wrocławia, m.in. w Sklepach Społem Północ, Delikatesach TJ oraz placówkach Poczty Polskiej. Wkrótce dołączą kolejne punkty sprzedaży.

Więcej informacji oraz multimedia znajdą Państwo na stronie internetowej publikacji pod adresem: www.niezbednikseniora.pl.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z udziałem wrocławskich seniorów, w którym dzielą się wrażeniami z lektury „Niezbędnika”: KLIKNIJ TUTAJ.

Redakcja
CATEGORIES
Share This
NEWER POST

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds