Bogata oferta zabiegów medycznych i kuracyjnych [Park Hotel KUR&SPA]

Bogata oferta zabiegów medycznych i kuracyjnych [Park Hotel KUR&SPA]

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, jest taki Hotel w Górach Izerskich, który powinien zwrócić twoją uwagę.

Park Hotel **** KUR&SPA to elegancki, historyczny Hotel w sercu Górskiego Uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Jego oferta pobytowa gwarantuje wyjątkowe doświadczenia, które obejmują bogatą ofertę zabiegów medycznych i kuracyjnych, idealną lokalizację w centrum miasta oraz malowniczy ogród, który zapewnia spokój i relaks każdemu pasjonatowi przyrody.

Materiał reklamowy Park Hotel

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Bogata oferta zabiegów medycznych i kuracyjnych

Wykwalifikowany personel terapeutyczny oferuje szeroki wybór profesjonalnych zabiegów, które pomogą zredukować stres, złagodzić ból, poprawić krążenie krwi i odzyskać witalność. Dzięki bogatej ofercie zabiegów medycznych i kuracyjnych każdy Gość może znaleźć coś odpowiedniego dla swoich indywidualnych potrzeb.

Basen Park Hotel

Basen w Park Hotelu

Lokalizacja Park Hotelu jest również jedną z jego największych zalet. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, co sprawia, że wszelkie atrakcje i udogodnienia są w zasięgu ręki. Możliwość spacerowania po urokliwych uliczkach Świeradowa-Zdroju, odkrywania lokalnej kultury i historii, oraz skorzystania z licznych górskich szlaków pieszych i rowerowych czyni to miejsce idealną pozycją na mapie każdego aktywnego podróżnika. Lokalizacja hotelu umożliwia również łatwy dostęp do wielu sąsiednich atrakcji turystycznych, dzięki czemu możesz odkrywać piękno okolicy w swoim własnym tempie.

Aktywny wypoczynek i piękno przyrody wokół

Możliwość wypożyczenia rowerów elektrycznych w zaprzyjaźnionej wypożyczalni, daje możliwość odkrywania uroków pobliskich szlaków z innej perspektywy. Rower elektryczny jest idealnym wyborem dla wszystkich tych, którym wzniesienia i strome podjazdy dotychczas zamykały drogę do korzystania z takiej formy turystyki. Awarie na trasie również nie są już problematyczną kwestią, gdyż mobilny serwis rowerowy oferowany przez wypożyczalnie dojedzie do każdego miejsca na trasie, by wspomóc w naprawie lub dowieźć sprzęt zastępczy.

Salka fitness Park Hotel

Salka fitness w Park Hotel

Alternatywą do rowerowych wojaży jest piesza wędrówka po leśnych ścieżkach. Hotel oferuje możliwość wypożyczenia kijów do Nordic Walking, dzięki którym zwykły spacer może przerodzić się w uprawianie sportu, łącząc przyjemne z pożytecznym. Ogromna ilość pieszych szlaków górskich, pieszych ścieżek edukacyjnych oraz Run Track stwarza multum możliwości wyboru trasy spaceru, dzięki czemu codziennie można odkrywać nowe krajobrazy i urokliwe zakątki Gór Izerskich.

Po intensywnym dniu leczenia lub zwiedzania zapraszamy do odpoczynku w pięknym ogrodzie hotelowym, gdzie wczesnym latem kwitnące azalie i rododendrony zachwycają spektaklem barw i kolorów, o których pewnie nie wielu ma pojęcie, że istnieją. Hotelowy ogród to miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się w otoczeniu przyrody, podziwiając zachwycające rośliny, urokliwe alejki i rozkoszować się spokojną atmosferą, która sprawia, że ogród jest idealnym miejscem na relaks i odprężenie. Odpocząć można na leżaku lub na kocu, czytając książkę, delektując się świeżym powietrzem, lub napić się aromatycznej herbaty na naszym zacisznym tarasie.

Park Hotel

Park Hotel – widok na ogród

Park Hotel**** KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju to miejsce, gdzie zdrowie, relaks i piękno spotykają się w harmonii. To miejsce zapewnia wyjątkową ofertę, szeroki wachlarz zabiegów medycznych i kuracyjnych, idealną lokalizację w centrum miasta oraz piękny ogród hotelowy, który pozwoli oderwać się od codzienności i odzyskać wewnętrzny spokój. Zaplanuj swój pobyt w tym miejscu i doświadcz tego, co obiekt oferuje niezmiennie, od ponad 25 lat!

www.parkhotel.pl

Wyposażenie pokoi Park Hotel


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również:

Pobyt kuracyjny dla seniora. Dlaczego warto skorzystać z prozdrowotnego wyjazdu? [Park Hotel KUR&SPA]

 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds