Podróż życia do Chorwacji na wyciągnięcie ręki!

Kto nie chciałby wybrać się na tydzień do Chorwacji? Aby spełnić to marzenie, i to bez żadnych kosztów, wystarczy wciąć udział w czwartej edycji konkursu Epic Week, w którym do wygrania jest tygodniowa wycieczka do jednego z najpiękniejszych krajów basenu Morza Śródziemnego. Z Chorwacką Wspólnotą Turystyczną spełnisz swoje marzenia o idealnym urlopie.

To ostatni dzwonek, by spróbować swych sił w czwartej edycji konkursu Epic Week zorganizowanego przez Chorwacką Wspólnotę Turystyczną, w którym do wygrania jest tygodniowy urlop w Chorwacji. Aby wziąć udział w zabawie, należy spośród 218 pomysłów na spędzenie wakacji wybrać 7 własnych propozycji, z których powstanie indywidualna koncepcja idealnego wyjazdu. Kolejnym krokiem jest udostępnienie swojej listy w mediach społecznościowych i zachęcenie znajomych do głosowania.
10 uczestników konkursu, którzy zgromadzą największą liczbę głosów, zakwalifikuje się do finału, podczas którego będą musieli przekonać organizatora konkursu, dlaczego właśnie oni powinni zdobyć główną nagrodę. Bonusem czwartej edycji jest dodatkowy dzień, który zwycięzcy będą mogli spędzić w rodzinnym mieście jednej z gwiazd chorwackiej piłki nożnej. Konkurs potrwa do 28 września.

Listę 218 pomysłów na spędzenie wakacji w Chorwacji znajdziecie TUTAJ. Będzie potrzebna podstawowa znajomość angielskiego, to doskonała okazja do wykorzystania wiedzy z kursów angielskiego na UTW.

Dodatkowe informacje znajdziesz pod adresem: Narodowy Ośrodek Informacji turystycznej Republiki Chorwacji
Email: info@visitcroatia.pl

O Chorwacji

Rozciągająca się wzdłuż Adriatyku Chorwacja, bezpośrednio granicząca z krajami Europy Środkowej, jest miejscem zachwycającym bogactwem dziedzictwa kulturowego. Tutaj historia doskonale łączy się z młodzieńczym duchem i energią, dlatego to doskonały wybór dla osób poszukujących różnorodności. Zapierające dech w piersiach naturalne piękno, nieskończenie długa linia brzegowa, urozmaicona oferta gastronomiczna, przygoda, sport i wellness – można cieszyć się tym wszystkim przez cały rok.

W Chorwacji każdy znajdzie coś dla siebie – od wizyty w urokliwym Dubrowniku (wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), żeglowania pomiędzy wyspami w okolicy Splitu, poszukiwań trufli na Istrii, przez paralotniarstwo nad Jeziorami Plitwickimi i zwiedzanie uroczych zakamarków Zagrzebia, po obserwowanie ptaków w parku przyrody Kopački rit, imprezowanie nocą na plaży Zrće w Novalji lub odpoczynek z rodziną na plaży Zlatni Rat.

Wczesną jesienią Chorwacja zamienia się w oazę spokoju. Miłośnicy kameralnego zwiedzania powinni wybrać właśnie tę porę roku na wycieczkę. Plaże bez tłumów, zachęcająca temperatura wody w morzu, spokojne, żyjące swoim odzyskanym rytmem miasta, gościnne knajpki serwujące potrawy z sezonowych produktów i świeżo złowionych owoców morza. Dopiero teraz Dubrownik i Split mają szansę pokazać swoje prawdziwe oblicze. To również początek sezonu zbiorów winogron i oliwek, a także degustacji wina. By poczuć magię, warto wybrać się do ogrodu oliwnego Lun na wyspie Pag, w którym rośnie aż 80.000 drzew oliwnych, a wśród nich jedna z najstarszych oliwek na świecie licząca ponad 1600 lat. Na miejscu można skosztować świeżo upieczonego chleba ze świeżo wyciśniętą oliwą oraz młodego wina z solonymi oliwkami. Chorwacja pachnie, smakuje, inspiruje i zachwyca. Epickie wakacje w Chorwacji są na wyciągnięcie ręki.

Więcej informacji na stronie: https://www.croatia.hr/pl-PL

 

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds