Prezenty! Co kupić? Gdzie kupić?

Prezenty! Co kupić? Gdzie kupić?

Prezenty to tradycyjny problem. Skarpetki lub krawat dla panów, coś błyszczącego dla pań i oczywiście książki. Banalne?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

Książki religijne

Po nietypowe książki można wybrać się do Caritasu, przy okazji kupimy sobie opłatki. A może i jakieś figurki do szopki? Można też sprawdzić wybór win mszalnych. Przy okazji wspomagamy potrzebujących. Jak przystało na ten magiczny czas, rozdawanie pieniędzy to sama radość.

Reklama Reklama PolisyTravel

Wydawnictwa muzyczne

Książki i wydawnictwa muzyczne kupujemy najczęściej w sklepach sieciowych. We Wrocławiu można także kupić w Narodowym Forum Muzyki. To zdecydowanie inny repertuar. Sporo muzyki na najwyższym poziomie, w tym kompozytorów polskich. Nagrania koncertowe i studyjne.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Wydawnictwa muzealne

Po książki i katalogi związane ze sztuką oczywiście wybieramy się do księgarni muzealnych. Można przecież przy okazji kawy w muzealnej kawiarni zajrzeć do księgarni i przejrzeć wydawnictwa. W tym roku Dział Wydawniczy Muzeum Narodowego we Wrocławiu obchodzi jubileusz 50-lecia. Intrygujące anegdoty muzealne zawsze w cenie.

Koncertujemy

W Narodowym Forum Muzyki już szykują się do koncertów noworocznych i później śpiewania kolęd. Bilet do opery, bilet do NFM? Opera Wrocławska jeszcze przed świętami kolęduje i zaprasza dzieci na poranki operowe. Natomiast, jeśli macie ochotę na jazzowe bity, to 21 grudnia o 19:00 w Sztuce Na Miejscu (ul. Łaciarska 4)jest promocja nowej płyty Magdaleny Zawartko „Satyagraha” Będzie wywiad z artystką, recital i podpisywanie płyt. Wstęp bezpłatny.

Na prezenty roczne bilety wstępu

Możliwe, że w poszukiwaniu nowych nietuzinkowych prezentów, tak wam spodobają się miejsca związane z kulturą, że zechcecie kupić sobie roczne bilety wstępu. Abonamenty zawsze są tańsze i jednorazowych biletów. Noc Muzeów to świetna zabawa, ale do podziwiania kunsztu artystów jednak przydaje się spokój.

Wiecie już co Mikołaj, Gwiazdor, Aniołek (niepotrzebne skreślić) przyniesie bliskim pod choinkę? A może wrzuci do skarpety na kominku? W końcu zwyczaje się zmieniają.

Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera

Piernikowe Miasto w Kolejkowie [świąteczna atrakcja także dla najstarszych]

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds