Prezenty! Co kupić? Gdzie kupić?

Prezenty! Co kupić? Gdzie kupić?

Prezenty to tradycyjny problem. Skarpetki lub krawat dla panów, coś błyszczącego dla pań i oczywiście książki. Banalne?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej gazetasenior.pl

Książki religijne

Po nietypowe książki można wybrać się do Caritasu, przy okazji kupimy sobie opłatki. A może i jakieś figurki do szopki? Można też sprawdzić wybór win mszalnych. Przy okazji wspomagamy potrzebujących. Jak przystało na ten magiczny czas, rozdawanie pieniędzy to sama radość.

Wydawnictwa muzyczne

Książki i wydawnictwa muzyczne kupujemy najczęściej w sklepach sieciowych. We Wrocławiu można także kupić w Narodowym Forum Muzyki. To zdecydowanie inny repertuar. Sporo muzyki na najwyższym poziomie, w tym kompozytorów polskich. Nagrania koncertowe i studyjne.

Reklama Głosowanie na seniora/kę roku 2023

Wydawnictwa muzealne

Po książki i katalogi związane ze sztuką oczywiście wybieramy się do księgarni muzealnych. Można przecież przy okazji kawy w muzealnej kawiarni zajrzeć do księgarni i przejrzeć wydawnictwa. W tym roku Dział Wydawniczy Muzeum Narodowego we Wrocławiu obchodzi jubileusz 50-lecia. Intrygujące anegdoty muzealne zawsze w cenie.

Koncertujemy

W Narodowym Forum Muzyki już szykują się do koncertów noworocznych i później śpiewania kolęd. Bilet do opery, bilet do NFM? Opera Wrocławska jeszcze przed świętami kolęduje i zaprasza dzieci na poranki operowe. Natomiast, jeśli macie ochotę na jazzowe bity, to 21 grudnia o 19:00 w Sztuce Na Miejscu (ul. Łaciarska 4)jest promocja nowej płyty Magdaleny Zawartko „Satyagraha” Będzie wywiad z artystką, recital i podpisywanie płyt. Wstęp bezpłatny.

Na prezenty roczne bilety wstępu

Możliwe, że w poszukiwaniu nowych nietuzinkowych prezentów, tak wam spodobają się miejsca związane z kulturą, że zechcecie kupić sobie roczne bilety wstępu. Abonamenty zawsze są tańsze i jednorazowych biletów. Noc Muzeów to świetna zabawa, ale do podziwiania kunsztu artystów jednak przydaje się spokój.

Wiecie już co Mikołaj, Gwiazdor, Aniołek (niepotrzebne skreślić) przyniesie bliskim pod choinkę? A może wrzuci do skarpety na kominku? W końcu zwyczaje się zmieniają.

Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera

Piernikowe Miasto w Kolejkowie [świąteczna atrakcja także dla najstarszych]

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds

Zamów prenumeratę!


This will close in 0 seconds