Komfort i luksus nie tylko dla seniora [Rezydencja Live w Okolu]

Komfort i luksus nie tylko dla seniora [Rezydencja Live w Okolu]

Witamy w Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczym Prywatnej Klinice Leczenia Bólu Rezydencja Live w Okolu k/Starogardu Gdańskiego.

Materiał reklamowy Rezydencji Live

Innowacyjna Rehabilitacja Holistyczna

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Rezydencja Live to perła na mapie Pomorza – wysoko wyspecjalizowana klinika rehabilitacyjna ukryta w malowniczych okolicach Kociewia. Wyjątkowe Centrum położone w samym sercu regionu oferuje odwiedzającym nie tylko komfortowy pobyt, ale przede wszystkim kompleksową opiekę medyczną.

Rezydencja Live

Rezydencja Live

Opieka Zdrowotna na Najwyższym Poziomie

Rezydencja Live to renomowane Centrum Lecznicze, które specjalizuje się w kompleksowym leczeniu przewlekłego i nagłego bólu, rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej, kardiologicznej oraz w chorobach cywilizacyjnych m in. depresjach. Kadra medyczna, doświadczeni lekarze specjaliści i fizjoterapeuci oraz autorskie programy lecznicze potrafią w krótkim czasie znacznie poprawić komfort życia.

Odzyskaj Siłę i Zdrowie: Turnusy Rehabilitacyjno-Lecznicze dla Twojego Dobrego Samopoczucia

Centrum Rehabilitacji organizuje turnusy rehabilitacyjne trwające 7, 10, 14, 21 dni. Pakiety zawierają m in. konsultacje lekarskie, fizjoterapeutyczne, od 5 do 12 zabiegów dziennie w zależności od wybranego pakietu. Kuracjusze mają do dyspozycji szereg nowoczesnych urządzeń medycznych, a każdy pacjent po konsultacjach otrzymuje indywidualnie dopasowany plan zabiegowy, który zawiera oprócz zabiegów terapeutycznych i terapii manualnej również masaże. Pakiet obejmuje wyżywienie w formie bufetu i dania serwowane, wieczór z muzyką na żywo oraz nielimitowany dostęp do strefy SPA i Wellness, darmowy parking i Wi-Fi.

Terapia manualna w Rezydencji Live

Terapia manualna w Rezydencji Live

Indywidualne Podejście i Wysoka Jakość Usług

Dewizą Rezydencji Live jest indywidualne spojrzenie na pacjenta. Każdy kuracjusz jest dla Centrum Rehabilitacji wyjątkowy, dlatego placówka zapewnia spersonalizowane podejście i starannie dostosowaną terapię. Jakość wykonywanych zabiegów oraz ich skuteczność są priorytetem, personel dokłada wszelkich starań, aby każdy poczuł się zaopiekowany. Holistyczne podejście do kuracjusza jest naszym sekretem.

Odkryj Nowe Możliwości Rehabilitacji

W ofercie Centrum znajduje się szeroki zakres profesjonalnych usług, obejmujących:

 • Rehabilitację manualną – precyzyjną metodę poprawiającą ruchomość i elastyczność ciała.
 • Rehabilitację w wodzie – terapię wykonywaną w basenie, wspomagającą ruch i redukującą obciążenia stawów.
 • Zabiegi z zakresu fizykoterapii – wykorzystujące różnorodne metody fizyczne w procesie leczenia.
 • Terapię urządzeniem Indiba Activ – nowoczesną technologię wykorzystującą falę radiową do stymulacji regeneracji tkanek.
 • Terapię Stella Bio – wykorzystywaną jako element rehabilitacji po kontuzjach i operacjach po dłuższym unieruchomieniu.
 • Terapię SIS (Super Indukcyjna Stymulacja) – wykorzystującą pole elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości, stymuluje mięśnie, mobilizuje stawy i przyspiesza gojenie złamań.
 • Terapię falą uderzeniową – skuteczną metodę leczenia uszkodzeń tkanek miękkich i stawów.
 • Zabiegi laserem wysokoenergetycznym BTL-6000 Hil Power – nowoczesną terapię wspomagającą regenerację tkanek.
 • Akupunkturę – starożytną chińską metodę terapeutyczną, która pomaga w łagodzeniu bólu i poprawie funkcjonowania organizmu.
 • Terapię próżniową z wykorzystaniem baniek szklanych – metodę redukcji napięć mięśniowych i wspomagania regeneracji tkanek.
 • Moksoterapię – ziołowe leczenie ciepłem, które przynosi ulgę w bólach mięśniowych i stawowych.
 • Tlenoterapię w komorze normobarycznej – terapię, która dostarcza organizmowi większą ilość tlenu, wspomagając procesy regeneracyjne.
 • Terapię w grocie lodowej – innowacyjne podejście do redukcji stanów zapalnych i obrzęków.
 • Terapię dźwiękiem – relaksacyjny zabieg poprawiający krążenie krwi i redukujący napięcie mięśniowe wykonywany na Monochordach, misach leczniczych.
 • Terapię w tężni solankowej – korzystny wpływ na drogi oddechowe i układ krążenia.
 • Masaże – np. lomi lomi, kobido czy gorącymi kamieniami – terapia wykorzystująca ciepło kamieni do rozluźnienia mięśni i odprężenia.
 • Pilates – system ćwiczeń wzmacniających mięśnie głębokie, poprawiających postawę i elastyczność ciała.
 • Zajęcia grupowe – różnorodne formy aktywności fizycznej, które wspierają proces rehabilitacji i poprawiają kondycję.
 • I wiele innych usług.
Masaż w Rezydencji Live

Masaż w Rezydencji Live

Harmonia z Naturą: Odkryj Siłę Medycyny Naturalnej dla Twojego Zdrowia

Uzupełnieniem rehabilitacji w Centrum jest akupunktura i ziołolecznictwo, naturoterapia, które harmonijnie i zgodnie z naturą poprawią funkcjonowanie organizmu, uwolnią od bólu, oczyszczą z toksyn i poprawią krążenie krwi. Te naturalne metody przynoszą ulgę w stresie, lękach i innych dolegliwościach.

Rezydencja Live to także Harmonia z Naturą

Rezydencja Live to także Harmonia z Naturą

Odkryj Potencjał Terapii Tlenem w Komorze Normobarycznej. Odnowa Sił w Komorze Normobarycznej

Jako jeden z nielicznych ośrodków medycznych w Polsce Rezydencja Live posiada komorę tlenową / Normobarię, dzięki której może stosować terapię tlenem wspomagającą regenerację organizmu. Tlenoterapia to recepta na długowieczność, która pozwoli Ci w krótkim czasie nabrać sił.

Komora normobaryczna w Rezydencji Live

Komora normobaryczna w Rezydencji Live

Oaza Relaksu i Spokoju: Zanurz się w Strefie Spa&Wellness

Klinika oferuje ogólnodostępną Strefę SPA i Wellness, tj. basen, jacuzzi, tężnię solankową, grotę lodową, strefę saun oraz balię, które są dopełnieniem całodziennej terapii.

Jacuzzi i Basen w Rezydencji Live

Jacuzzi i Basen w Rezydencji Live

Po relaksie w części Wellness w okresie letnim można skorzystać z zewnętrznej strefy wypoczynku. Przy dźwiękach łagodnej, relaksacyjnej muzyki pozwolić sobie na chwilę wyciszenia, a nawet drzemkę. Dodatkowo pobyt można urozmaicić słoneczną kąpielą. Wystarczy skorzystać z przestronnego tarasu. Bez względu na porę roku i panującą pogodę goście mogą skorzystać z sauny i jacuzzi zewnętrznego.

Restauracja i dodatkowe udogodnienia

W Rezydencji Live serwowana jest wyśmienita kuchnia, oparta na produktach pochodzących od lokalnych dostawców i własnych upraw. Na terenie obiektu znajduje się również wędzarnia, w której przygotowywane są na bieżąco tradycyjne wyroby: wędliny, ryby oraz sery. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu, obiad w wersji serwowanej na półmiskach. Raz w tygodniu organizowany jest dla gości Centrum „wieczór z kulturą” z muzyką na żywo, podczas którego serwowana jest wyśmienita kolacja w formie szwedzkiego bufetu.

Restauracja - Rezydencja Live

Restauracja – Rezydencja Live

Do dyspozycji jest przestronna biblioteka i czytelnia ze stołem do bilardu.

Rezydencja Live Biblioteka

Rezydencja Live Biblioteka

Rezydencja Live posiada własną kaplicę, w której można się oddać w ciszy i spokoju modlitwie. W każdą sobotę goście mają możliwość uczestnictwa we mszy świętej i skorzystania z sakramentów świętych.

Dla najbardziej wymagających gości Rezydencja Live przygotowała szereg dodatkowych udogodnień, które pozwolą pełną piersią czerpać z pobytu.

W Centrum Rehabilitacyjno-Leczniczym Rezydencja Live w komfortowych warunkach zatroszczą się o Twoje ciało i umysł, zapewniając kompleksową opiekę i niezapomniany wypoczynek. Tam odnajdziesz wewnętrzny spokój i siłę do osiągnięcia wszystkiego, o czym jeszcze marzysz!

Rezerwacje przyjmie i na dodatkowe pytania chętnie odpowie Zespół Rezydencji Live.
+48 58 53 650 50

kom. +48 667 569 127
e-mail: info@rezydencjalive.pl
strona internetowa: www.rezydencjalive.pl

Pokój w Rezydencji Live

Pokój w Rezydencji Live

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds

Zamów prenumeratę!


This will close in 0 seconds