Sanatorium Miłości CASTING do III edycji

Sanatorium Miłości CASTING do III edycji

Sanatorium Miłości casting do III edycji już ruszył! Formuła programu jest następująca: do sanatorium przyjeżdża dwanaście samotnych, pochodzących z różnych zakątków Polski osób. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w uzdrowisku. Czy połączy ich miłość? A może przyjaźń? 

Jeszcze nie opadły emocje po zakończeniu drugie edycji programu Sanatorium Miłości, a organizatorzy już zapraszają seniorów do wzięcia udziału w kolejnej. Ruszył casting do trzeciej edycji Sanatorium miłości TVP  Wszyscy seniorzy, którzy chcą odmienić swoje życie, mogą już wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres: sanatoriummilosci@tvp.pl

Casting do Sanatorium Miłości – KRYTERIA

Jakie warunki należy spełnić, aby zgłosić swoją kandydaturę? Przede wszystkim należy być stanu wolnego i należeć do grupy 60+. Nie ma górnej granicy wieku.

Casting do Sanatorium Miłości – ZGŁOSZENIA

W zgłoszeniu przesyłamy krótki opis naszej osoby, w tym zainteresowań i pasji. Dołączamy kilka zdjęć. Podajemy dane kontaktowe, czyli miejsce zamieszkania, numer telefonu, aby organizatorzy mogli bez problemu skontaktować się z wybranymi kandydatami i zaprosić ich do dalszego etapu castingu. Szczegółowy regulamin znajdziecie w linku: https://bit.ly/39kctXS

O losach bohaterek Sanatorium Miłości I edycji po programie w szczerej rozmowie z Gazetą Senior:

Sanatorium Miłości – rozmowa z bohaterkami I edycji

Polecamy także: 

Wywiad z autorką książki Miłość w Sanatorium

Sanatorium NFZ 2020 zmiany i nowe zasady skierowań

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds