Seniorze, dzieci Bohaterów potrzebują pomocy

Seniorze, dzieci Bohaterów potrzebują pomocy

Śmierć taty boli zawsze. Nawet jeśli się go nie pamięta. Nawet jeśli był bohaterem i zginął na służbie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Poznaj historie podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami

Julka bardzo chciałaby, żeby Tata zobaczył, jak pięknie śpiewa i recytuje w przedszkolu. Ale Tata Julki nie przyjdzie już do przedszkola… Był strażakiem, zginął na służbie.

Łukasz chce zostać piłkarzem, bardzo intensywnie trenuje. Jego drużyna wygrywa kolejne mecze. Bardzo chciałby, żeby jego Tata zobaczył jak gra. Ale Tata Łukasza nie przyjdzie już na mecz…Był żołnierzem, zginął w katastrofie samolotu.

Ania będzie miała długą białą sukienkę i wianek. Wszystkie dzieci na uroczystość wprowadzą  do kościoła ich rodzice. Ale Tata Ani nie przyjdzie na jej I Komunię…. Był ratownikiem górskim, zginął na służbie.

Nasi podopieczni – dzieci strażaków, policjantów, żołnierzy i ratowników górskich dobrze często nie pamiętają już swojego Taty, ale dobrze pamiętają te wszystkie ważne wydarzenia, na których im go brakowało. Bo z tęsknoty za Tatą się nie wyrasta, ona rośnie razem z nimi. Bo Taty brakuje naszym dzieciom codziennie.

Nie zwrócimy naszym dzieciom Taty, ale wiemy jak ukoić ich ból i wiemy, jak pomóc im bezpiecznie dorastać. Dlatego od 10 lat jesteśmy przy nich każdego dnia. Tak jak codziennie ich Ojcowie służyli nam wszystkim. W podziękowaniu za ich służbę opiekujemy się ich dziećmi i pomagamy im dorosnąć do nowego życia.

Pomóż dzieciom Bohaterów dorosnąć do nowego życia, wejdź na stronę www.dorastajznami.org i zobacz jak to zrobić.

Drogi Emerycie, mimo że rozlicza Cię ZUS, to również możesz przekazać dzieciom Bohaterów 1% swojego podatku. To nic nie kosztuje, a może uczynić wiele dobrego dla innych! Twoją darowiznę przeznaczymy na terapię psychologiczną i edukację dzieci, które straciły rodzica na służbie.

Jak to zrobić?

Wystarczy, że wypełnisz PIT-OP, czyli tzw. Oświadczenie o przekazaniu 1% podatku organizacji pożytku publicznego. Jest to druk stworzony specjalnie do tej czynności. Tutaj: możesz pobrać swój PIT-OP.

W formularzu wpisz swoje dane. W polu nr 9 wpisz nasz nr KRS: 0000361265. W polu nr 11 zaznacz swoją zgodę, byśmy mogli Ci podziękować. Już tylko na dole formularza złóż swój podpis i gotowe! Teraz już tylko wystarczy tak wypełniony formularz zanieść lub wysłać do swojego urzędu skarbowego przed 30 kwietnia. Prosta rzecz a czyni tyle dobrego! DZIĘKUJEMY!

Przekaż swój 1%,
wpisz w swój PIT nr KRS 0000 361265

Fundacja Dorastaj z Nami opiekuje się dziećmi poległych strażaków, ratowników górskich, policjantów i żołnierzy. Finansuje pomoc psychologiczną, naukę i zajęcia pozalekcyjne oraz pomoc doradcy edukacyjnego.

Prosimy także o wsparcie na NR KONTA 29 1030 1508 0000 0008 1545 4006 Fundacja Dorastaj z Nami, ul. Ogrodowa 7, 00 – 893 Warszawa z dopiskiem „GAZETA SENIOR”

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds