Siostra Perły. Siedem sióstr. Lucinda Riley

Sześć sióstr. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie i rzadko mają okazję spotkać się razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. CeCe D’Aplièse nigdy nigdzie nie pasowała…

Lucinda Riley. Siostra perły
Po śmierci ojca CeCe znalazła się na życiowym zakręcie – postanawia więc opuścić Anglię i odszukać swoje korzenie. Jedyną wskazówką jaką otrzymała jest czarno-białe zdjęcie i nazwisko pionierki, która przed stu laty walczyła o przetrwanie w niegościnnej Australii.
Rok 1906. Kitty McBride, córka duchownego z Edynburga, wyruszyła w podróż do Australii. Na miejscu Jej los splata się z porywczym Drummondem i ambitnym Andrew – spadkobiercami fortuny, której ich rodzina dorobiła się, handlując perłami.
Kiedy CeCe dociera do Australii, zaczyna wierzyć, że ten dziki kontynent może zaoferować jej coś, o czym nigdy nie śmiała marzyć: poczucie przynależności i prawdziwy dom.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds