Hotel Szlak Bursztynowy **** – Daj się zachwycić!

Zdrowy, nadmorski klimat, zakwaterowanie w wyjątkowo komfortowych pokojach z balkonami oraz możliwość korzystania z zabiegów w unikalnym, bursztynowym Spa&Wellness to nasza propozycja dla seniorów, którzy pragną odpocząć z dala od miejskiego szumu oraz zadbać o swoje zdrowie.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

zdjęcie happy people

Hotel Szlak Bursztynowy **** w Jarosławcu, położony jest tylko 150 m od plaży, dzięki temu przez cały dzień można oddychać niezwykle czystym, morskim powietrzem. Spędzając czas na uroczych, w pełni wyposażonych balkonach i tarasach można spoglądać na stojącą tuż obok 200-letnią latarnię morską oraz obserwować nieopodal szumiące morze. Wybierając ofertę wiosenną lub odwiedzając nas jesienią, mają Państwo gwarancję spędzenia niezwykle relaksującego czasu w miejscu, gdzie słowo „odpoczynek” nabiera innego znaczenia. To właśnie w tych miesiącach stężenie leczniczego jodu w powietrzu jest największe. Dzięki temu pobyt w nadmorskim klimacie zwiększy odporność, pomoże w leczeniu stanów zapalnych, czy też przyspieszy przemianę materii.

Specjalnie dla seniorów pragnących odzyskać siły witalne w naszym hotelowym SPA & Wellness przygotowaliśmy zabiegi, które działają terapeutycznie i odprężająco. Warto skorzystać z masażu gorącymi bursztynami, czy choćby na chwilę zatrzymać się w bursztynowej saunie z jonizującymi bryłkami. Specjalnie dla Państwa wykorzystaliśmy niesamowity potencjał bursztynu, tworząc autorską linię kosmetyków Succinite, wykonanych z naturalnych składników (głównie bursztynu), które czekają w pokoju na każdego gościa! Dbając o każdy szczegół, nie mogliśmy zapomnieć o tak ważnej rzeczy jak dieta. Każdy senior ze starannością komponuje swoje menu, dlatego w naszej restauracji Regionalna serwujemy znakomite śniadania, na które składa się wiele lokalnych produktów takich jak: ryby, wiejskie jaja, miód z własnej pasieki, chleb na naturalnym zakwasie oraz warzywa uprawiane we własnym, ekologicznym gospodarstwie. Do dyspozycji gości jest także Restauracja a’la carte Morskie Opowieści, gdzie podniebienia pieszczą najświeższe owoce morza, ryby prosto z kutra, czy też stek z lokalnej sezonowanej wołowiny. Dla miłośników kultury tuż przy hotelu znajduje się Muzeum Bursztynu, które przyciąga swą niebanalnością! To nie jest kolejne nudne muzeum. Wejście w głąb prastarego lasu, zejście do kopalni bursztynu i wreszcie spotkanie z owadami zamkniętymi w inkluzjach jest niesamowitym przeżyciem. Dodatkowo czynne szlaki rowerowe (międzynarodowy R10) oraz pobliskie sosnowe lasy zachęcają do niezwykle przyjemnych spacerów i grzybobrania.

Szlak Bursztynowy – Twoje miejsce – Zapraszamy

WIĘCEJ INFORMACJI i REZERWACJE – KLIKNIJ TUTAJ

spa-by-succinite-cosmetics

szlak_bursztynowy_hotel

HSB 1 gotowe (8 of 15)

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds