Tańczyć każdy może

Spieszymy poinformować, że w klubie Seniora przy ul. Dyrekcyjnej odbędzie się w dniu świętego Walentego tańcujące popołudnie, a może i wieczorek.

Program
Impreza zacznie się w środę 14 lutego o godz. 15:00 przy ul. Dyrekcyjnej 5-7.
15:00-16:00 Lekcja tańca na czerwono — solo i w parach, obowiązują stroje z czerwonymi dodatkami. To przecież dominujący kolor tego dnia. Taniec to także świetna okazja do zawarcia nowych znajomości. Pewno jeszcze pamiętacie wspólne zabawy zakładowe. Dyskoteki na wczasach i dancingi w uzdrowisku.
Po chwili przerwy na złapanie oddechu po szaleństwach na parkiecie, o 16:30-17:30 Wieczorek Samotnych Serc — spotkanie towarzyskie, w celu nawiązania nowych przyjaźni, poznania ciekawych osób i spędzenia miło czasu. Przewidziane są zabawy w stylu Flirt. Pamiętacie takie karty co pomagały zarumienić niejedno lico? No właśnie. Będą zabawy w takim stylu. Będą pytania na przełamanie lodów, bo przecież każdy chce być aktywny i mieć możliwość porozmawiania. Samotność bardzo ciąży. Więc obowiązkowo należy zabrać ze sobą dobry humor i mieć ze sobą coś czerwonego na szczęście.
Klub Seniora przy Dyrekcyjnej
W klubie odbywają się zajęcia dla seniorów pozwalające zachować sprawność umysłową do późnych lat. Organizowane są gry, warsztaty, wykłady spotkania. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.
Centrum Seniora MEDI-system Na Dyrekcyjnej
Centrum zapewnia opiekę nad osobami starszymi o zróżnicowanych potrzebach, począwszy od osób samodzielnych, poprzez osoby wymagające doraźnej opieki, jak też osoby wymagające stałego całodobowego nadzoru. Centrum dzieli się na niezależne od siebie części Mieszkania dla Aktywnych Seniorów, Dom Opieki oraz Centrum Chorób Demencyjnych.

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds