Uśmiech seniora leczy
Spis Treści
Zobacz, jak działa terapia śmiechem – weź udział w bezpłatnym projekcie „Uśmiech leczy”. Masz poczucie humoru, dystans do siebie? A na dodatek chcesz pomagać innym? Zrób to na wesoło! Weź udział w projekcie „Uśmiech leczy” i zobacz jak działa terapia śmiechem. Fundacja „Dr Clown” zaprasza krakowskich seniorów oraz osoby poniżej 60 roku życia do udziału w projekcie „Uśmiech leczy”. Będzie to kompleksowe oraz profesjonalne przygotowanie do rozpoczęcia wolontariatu na rzecz małych pacjentów szpitali i starszych osób.
Dr. Clown szuka seniorów
Osoby, które mieszkają na terenie Krakowa, są zainteresowane wolontariatem oraz chcą spróbować sił w niesieniu radości chorym, w tym: 20 osób, które ukończyły 60 rok życia, 10 osób w przedziale wiekowym 19-59 lat.
Można wiele zyskać
Udział w zajęciach, które w profesjonalny sposób przygotują do pełnienia roli „doktora clowna, w tym:
szkolenia z wolontariatu, obsługi komputera i terapii śmiechem, warsztaty pisania wierszy i opowiadań, które zostaną wydane w formie książeczek, wesołe odwiedziny u małych pacjentów przebywających w szpitalach i starszych osób z placówek specjalnych, wizytę studyjno-kulturalną do Warszawy.
Dlaczego warto zostać doktorem clownem po sześćdziesiątce?
Dowiesz się, czym jest terapia śmiechem i jakie ma działanie? Poznasz zasady pedagogiki cyrku. Nauczysz się żonglerki i sztuczek iluzjonistycznych. Dobra zabawa, sympatyczna atmosfera, możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi – gwarantowane.
Zgłoś się i poznaj korzyści z terapii śmiechem dla innych i dla siebie!
Udział w projekcie jest bezpłatny! Jeśli jesteś zainteresowana/y zgłoś się już dziś! Na zgłoszenia czekają do 23 sierpnia 2016r.! Tu znajdziesz formularz zgłoszeniowy online: TUTAJ
Dla chętnych otwarte spotkanie informacyjne w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika, ul. Strzelecka 2 (sala konferencyjna), Kraków.
17 sierpnia 2016 r., godz. 18.00 – 19.00
19 sierpnia 2016 r., godz. 9.00 – 10.00
Więcej informacji na temat otwartych spotkań udziela Magdalena Lis – koordynator projektu, tel. 694 400 073, email: magdalena.lis@drclown.pl.
- Wrocławskie Dni Gerontologii: dla seniorów, opiekunów i wszystkich zainteresowanych [15-16 listopada] - 7 listopada, 2024
- I Forum Polityki Senioralnej: jak wspierać seniorów? [RELACJA] - 6 listopada, 2024
- „Gazeta Senior” listopad 2024 [11/2024] Sprawdź, co w numerze! - 30 października, 2024