Uśmiech seniora leczy

Zobacz, jak działa terapia śmiechem – weź udział w bezpłatnym projekcie „Uśmiech leczy”. Masz poczucie humoru, dystans do siebie? A na dodatek chcesz pomagać innym? Zrób to na wesoło! Weź udział w projekcie „Uśmiech leczy” i zobacz jak działa terapia śmiechem.  Fundacja „Dr Clown” zaprasza krakowskich seniorów oraz osoby poniżej 60 roku życia do udziału w projekcie „Uśmiech leczy”. Będzie to kompleksowe oraz profesjonalne przygotowanie do rozpoczęcia wolontariatu na rzecz małych pacjentów szpitali i starszych osób.

Dr. Clown szuka seniorów

Osoby, które mieszkają na terenie Krakowa, są zainteresowane wolontariatem oraz chcą spróbować sił w niesieniu radości chorym, w tym: 20 osób, które ukończyły 60 rok życia, 10 osób w przedziale wiekowym 19-59 lat.

Można wiele zyskać

Udział w zajęciach, które w profesjonalny sposób przygotują do pełnienia roli „doktora clowna, w tym:
szkolenia z wolontariatu, obsługi komputera i terapii śmiechem, warsztaty pisania wierszy i opowiadań, które zostaną wydane w formie książeczek, wesołe odwiedziny u małych pacjentów przebywających w szpitalach i starszych osób z placówek specjalnych, wizytę studyjno-kulturalną do Warszawy.

Dlaczego warto zostać doktorem clownem po sześćdziesiątce?

Dowiesz się, czym jest terapia śmiechem i jakie ma działanie? Poznasz zasady pedagogiki cyrku. Nauczysz się żonglerki i sztuczek iluzjonistycznych.  Dobra zabawa, sympatyczna atmosfera, możliwość poznania nowych, ciekawych ludzi – gwarantowane.

Zgłoś się i poznaj korzyści z terapii śmiechem dla innych i dla siebie!
Udział w projekcie jest bezpłatny! Jeśli jesteś zainteresowana/y zgłoś się już dziś! Na zgłoszenia czekają do 23 sierpnia 2016r.! Tu znajdziesz formularz zgłoszeniowy online: TUTAJ

Dla chętnych otwarte spotkanie informacyjne w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika, ul. Strzelecka 2 (sala konferencyjna), Kraków.

17 sierpnia 2016 r., godz. 18.00 – 19.00
19 sierpnia 2016 r., godz. 9.00 – 10.00

Więcej informacji na temat otwartych spotkań udziela Magdalena Lis – koordynator projektu, tel. 694 400 073, email: magdalena.lis@drclown.pl.

Uśmiech Senior. Fundacja Dr Clown

 

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds