Wiosenny odpoczynek w Zakopanem

Zdrowy górski klimat, zakwaterowanie w komfortowych warunkach w malowniczej części miasta i możliwość korzystania z wód termalnych. Majowe wczasy w Zespole Antałówka to idealna propozycja dla seniorów, którzy nie tylko chcą odpocząć, ale również zadbać o swoje zdrowie i kulturalny relaks.

Polskie tatry Panorama

Z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w bliskiej odległości od jego największych atrakcji: Krupówek, galerii sztuki, muzeów. Warto oderwać się od codzienności i choć przez kilka dni odpocząć w urokliwym miejscu, jakim jest Zespół Antałówka, sąsiadujący z jedynym w mieście Aqua Parkiem Zakopane – nowoczesnym kompleksem basenów termalnych.Pensjonaty położone są na wzgórzu Antałówka, z którego widać całą malowniczą panoramę Tatr, jedną z najpiękniejszych w tej okolicy.

Lecznicze wody termalne

W Aqua Parku znajdują się wanny z hydromasażami, gejzery, bicze wodne, a także baseny termalne. Kąpiel w nich to wspaniała rehabilitacja dla osób ze schorzeniami narządów ruchu i po wszelkich urazach oraz dla seniorów cierpiących na choroby reumatyczne. Dzięki kąpielom w wodach termalnych obniża się poziom cholesterolu, trójglicerydów i kwasu moczowego, spada ciśnienie tętnicze krwi, rozszerzają się naczynia tętnicze. Wody termalne dzięki zawartości biopierwiastków: wapnia, żelaza, magnezu, krzemu, sodu, litu, potasu oraz selenu opóźniają procesy starzenia, wspomagają procesy regeneracji, redukują opuchlizny i obrzęki, poprawiają kondycję skóry i działają antyalergicznie.

 

Polskie Tatry

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aqua Aerobic i Zdrowe Plecy

Dodatkowo z myślą o seniorach przygotowano specjalne zajęcia ruchowe: Aqua Aerobic i Zdrowe Plecy.
Aqua Aerobic należy do najbezpieczniejszych form fitnessu. Dostosowany jest do możliwości osób ze schorzeniami układu ruchu, chętnie wybierany jest również przez osoby z nadwagą, przy minimalnym wysiłku daje bowiem zaskakujące efekty. Ze względu na opór wody ćwiczenia są jednocześnie bardzo efektywne oraz niezwykle przyjemne.
Zdrowe Plecy to trening, dzięki któremu wzmocnimy mięśnie przykręgosłupowe oraz mięśnie brzucha. Zajęcia mają łagodny charakter i przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Ćwiczenia niwelują ból, pomagają rozciągać kręgosłup i w znacznym stopniu wpływają na korygowanie złej postawy.

Dla miłośników kultury i sztuki

Wczasy w Zespole Antałówka oprócz leczniczo-rehabilitacyjnych zajęć, wliczonych w cenę pobytu, oferują także inne atrakcje. W końcówce kwietnia, tuż przed majowym weekendem, odbędzie się nie lada gratka dla miłośników jazzu – Wiosna Jazzowa, podczas której Zakopane przeistoczy się w światową stolicę muzyki.
Pod koniec kwietnia odbędzie się także zlot starych samochodów, a od 11 do 14 maja – XII Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Szukałem Was…”.

Wiosenna oferta dla seniorów

Specjalna wiosenna oferta dla seniorów zaczyna się już od 699 zł za osobę w pokoju dwuosobowym, w cenie zawiera się nocleg ze śniadaniem w formie bufetu, obiadokolacje oraz relaks w Aqua Parku Zakopane.

Po szczegóły zapraszamy na stronę internetową Pensjonatu: http://www.antalowka-zakopane.pl/

Polskie Tatry Recepcja Polskie Tatry menu Polskie Tatry, zakopane, zakopane, Polskie tatry Pokój

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds