Wirtualny uniwersytet dla seniorów – UTW APS. Dołącz online z każdego zakątka kraju i z zagranicy.

Wirtualny uniwersytet dla seniorów – UTW APS. Dołącz online z każdego zakątka kraju i z zagranicy.

Dlaczego warto być aktywnym? Ruch w połączeniu z odpowiednią aktywnością umysłową pozwala cieszyć się dobrym zdrowiem przez długie lata. Pozostając aktywnym, poprawiasz swoją pamięć, zapobiegając chorobom demencyjnym. Jeśli planujesz uczynić swoje życie bardziej aktywnym i zastanawiasz się, w jaki sposób to zrobić? Nie mogłeś trafić lepiej! Uniwersytet Trzeciego Wieku online UTW APS jest właśnie dla ciebie.

Materiał reklamowy UTW APS

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Języki obce najlepszym sposobem walki z demencją

Czy wiesz, że jedną z metod na zachowanie zdrowia i sprawności umysłowej jest nauka języków obcych? Jest to sprawdzony sposób, który pozwala skutecznie zahamować proces starzenia się mózgu. W UTW APS możesz ćwiczyć swój mózg i zatrzymać jego starzenie się m.in. na dedykowanych zajęciach językowych. Na UTW APS seniorzy uczą się angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego i francuskiego.

Uniwersytet Trzeciego Wieku online dla zdrowia

Chciałbyś poćwiczyć, ale brakuje Ci motywacji? Zajęcia gimnastyczne w grupie na pewno cię zmobilizują. Jeśli wolisz poszerzyć swoje horyzonty i nabyć nowych umiejętności poruszania się po wirtualnym świecie, to także świetnie trafiłeś! Na zajęciach komputerowych nauczysz się podstawowej obsługi komputera, poznasz usługi Google, usługi bankowe, a także dowiesz się więcej o bezpieczeństwie w internecie. Zwiększ swoje zdolności poznawcze już teraz i zapisz się na uniwersytet, który przebojem podbił serca seniorów! Poznaj pełną ofertę zajęć UTW APS.

UTW APS to uniwersytet dla seniora online

Nie masz dostępu do UTW w swojej miejscowości a może napotkałeś brak wolnych miejsc? Nic straconego. Po prostu zapisz się na UTW online. Zostań Słuchaczem największego internetowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wszystkie zajęcia (wykłady, warsztaty, lektoraty językowe, a nawet gimnastyka) odbywają się online. Nieważne, gdzie mieszkasz – w Polsce czy za granicą, możesz zostać Słuchaczem, jeśli tylko skończyłeś 55 lat. To świetna okazja także do nawiązania nowych znajomości, a dla Polaków mieszkających za granicą szansa na odnowienie kontaktu z rodakami.

Masz obawy, że sprawy techniczne cię przerosną? Niepotrzebnie, ponieważ dołączenie do UTW APS jest proste. Wystarczy laptop lub tablet z przeglądarką Google Chrome. Wymagania techniczne do logowania się i odtwarzania zajęć są minimalne. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych programów na swoim komputerze. Dodatkowo wszystkie zajęcia są nagrywane i udostępniane Słuchaczom. Masz do nich dostęp w dowolnym momencie.

Zajęcia językowe oraz uczestnictwo w kawiarence Słuchacza, wymagają dodatkowo posiadanie kamerki i mikrofonu.

Pomoc techniczna dla Słuchaczy UTW APS

Twój komputer czy tablet spłatał figla? Będąc Słuchaczem UTW APS możesz skorzystać z pomocy technicznej. Pomoc tą uzyskasz na dwa sposoby: łącząc się z infolinią lub poprzez kontakt e-mail. Możesz więc wybrać najbardziej wygodną dla ciebie drogę kontaktu.

UTW APS posiada licencję na najpopularniejszy oraz najbezpieczniejszy program do zdalnej obsługi komputera. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów program UTW APS umożliwi Ci szybko i prosto, ale jednocześnie skutecznie rozwiązać każdy problem z twoim komputerem! Administrator dyżuruje zawsze w wyznaczonych godzinach, jednak na samym początku semestru będzie zawsze do dyspozycji wtedy, gdy tylko pojawi się jakiś problem.

Ile to kosztuje UTW APS online?

Z jakimi kosztami należy się liczyć, chcąc dołączyć do grona Słuchaczy UTW APS? Cena czesnego za jeden semestr wynosi sto złotych i obejmuje możliwość brania udziału w wykładach, warsztatach, zajęciach dodatkowych, możliwość uzyskania pomocy technicznej, a także brania udziału w dyskusjach w ramach Kawiarenki Słuchacza. Szczegółowe ceny znajdują się na stronie UTW APS

Semestr jesienny trwa od października do końca stycznia, natomiast letni od lutego do początku czerwca. Pamiętaj jednak, że zapisy trwają cały rok. Dlatego też w każdej chwili możesz dołączyć do UTW online.

Zapisy na UTW online

Minimum dwa razy w miesiącu w środy odbywają się warsztaty. Wykłady rozpoczynają się w każdy czwartek o godzinie 17.00 i obejmują wiele ciekawych dziedzin, a prowadzone są przez renomowanych specjalistów. Wśród bogatej oferty z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź, skorzystaj i ciesz się aktywnym życiem na długo. Zapisy UTW online.


Jeżeli chcesz być na bieżąco z podobnymi wiadomościami dla seniorów, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


 

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds